Povezane vesti

Partizan pred punim Pionirom lako do 1:0 u seriji protiv Budućnosti

Partizan pred punim Pionirom lako do 1:0 u seriji protiv Budućnosti

Sportski žurnal 10.05.2022
Drugi meč u polufinalnoj seriji ABA lige igra se 15. maja u podgoričkoj "Morači" Partizan – Budućnost 82:66 (18:15, 23:13, 20:21, 21:17) PARTIZAN: Panter 13, Vukčević 1, Ledej 19, Zagorac 4, Avramović 10, Koprivica 4, Smailagić 6, Mur 5, Glas… »
Partizan razbio Budućnost i napravio korak ka finalu ABA lige

Partizan razbio Budućnost i napravio korak ka finalu ABA lige

Nova 10.05.2022
Partizan razbio Budućnost. Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u prvom meču polufinalne serije ABA lige rezultatom 82:66, i na taj način poveli sa 1-0 u seriji. Drugi meč je na programu 15. maja u Podgorici, a treći meč, u slučaju… »
„Nismo bili čvrsti, promašivali smo iz otvorenih pozicija“

„Nismo bili čvrsti, promašivali smo iz otvorenih pozicija“

Sport klub 10.05.2022
Košarkaši Budućnosti poraženi su u prvom meču polufinalne serije plej-ofa od Patizana u Beogradu – 82:66. Izabranici Željka Obradovića sada imaju dve meč lopte za plasman u finale, a izabranici Aleksandra Džikića će nastojati da se ponovo… »
Mijailović udario na KLS: "Trening bitniji od slikanja, nije Željko došao da bude deseti u Evrokupu!"

Mijailović udario na KLS: "Trening bitniji od slikanja, nije Željko došao da bude deseti u Evrokupu!"

Sportske.net 10.05.2022
Tim Željka Obradovića večeras očekuje prvi meč polufinala AdmiralBet ABA lige protiv Budućnosti. "Ekipa je trenutno mentalno spremna za večerašnje polufinale. Željko Obradović je pronašao način da ekipu motiviše i shvate da meč igraju za… »
Mijailović: Obradović nije došao da bi bio deseti u Evrokupu i ne uđe u finale ABA lige

Mijailović: Obradović nije došao da bi bio deseti u Evrokupu i ne uđe u finale ABA lige

Sportski žurnal 10.05.2022
Predsednik crno-belih naglasio je da igrači moraju da shvate za koji klub igraju i koja su očekivanja u Partizanu. Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan, u danu kad crno-beli igraju prvi meč polufinalne serije ABA lige protiv Budućnosti, gostovao… »
‘Gospodin iz železnika je rekao da sam trgovao drogom’: Burno izlaganje Ostoje Mijailovića, ove njegove reči će podići…

‘Gospodin iz železnika je rekao da sam trgovao drogom’: Burno izlaganje Ostoje Mijailovića, ove njegove reči će podići…

Hot sport 10.05.2022
Ostoja ‘pecnuo’ Čovića u jutarnjem programu. Prvi čovek KK Partizan, Ostoja Mijailović, bio je ovog jutra gost na jutarnjem programu TV Prva i tom prilikom govorio o brojnim temama. Na samom početku razgovora, Ostoja je ‘pecnuo’ Nebojšu… »
Teške reči Mijailovića: Pričali su da sam ubio Odža, dilovao, krao kola…

Teške reči Mijailovića: Pričali su da sam ubio Odža, dilovao, krao kola…

Nova 10.05.2022
Predsednik Partizana imao je burno gostovanje na televiziji sa nacionalnom frekvencijom Ostoja Mijailović gostovao je u jutarnjem programu Prve televizije uoči početka polufinale serije ABA lige u kojoj se sastaju Partizan i Budućnost. Predsednik… »

Vesti dana »