Povezane vesti

Saznajemo kome je bomba na Lekinom brdu bila namenjena

Saznajemo kome je bomba na Lekinom brdu bila namenjena

Telegraf 10.05.2022
Eksplozija bombe pričinila je manji materijalnu štetu na kući, a povređenih i stradalih nema. Više javno tužilaštvo u Beogradu istražuje slučaj bombe bačene iza ponoći u dvorište porodične kuće M.M. na Lekinom Brdu. Eksplozija bombe… »
Čuo sam eksploziju i sledio se: Vlasnik u čije dvorište je bačena bomba u šoku

Čuo sam eksploziju i sledio se: Vlasnik u čije dvorište je bačena bomba u šoku

Nova 10.05.2022
Čuli smo eksploziju usred noći, negde posle ponoći. Sledio sam se, pa tek posle nekoliko trenutaka sam provirio kroz prozor... Ovako za „Blic“ priča M. M. vlasnik kuće na Lekinom Brdu u čije dvorište je sinoć, po drugi put, bačena bomba! U… »
"Sledio sam se, nisam smeo da izađem napolje": Šok na Lekinom Brdu, bomba bačena u dvorište penzionera, misle da su povod…

"Sledio sam se, nisam smeo da izađem napolje": Šok na Lekinom Brdu, bomba bačena u dvorište penzionera, misle da su povod…

Blic 10.05.2022
Čuli smo eksploziju usred noći, negde posle ponoći. Sledio sam se, pa tek posle nekoliko trenutaka sam provirio kroz prozor... Ovako za "Blic" priča M. M. vlasnik kuće na Lekinom Brdu u čije dvorište je sinoć, po drugi put, bačena bomba! U ovoj… »
Odjeknula Eksplozija na Lekinom Brdu - bomba bačena u pogrešno dvorište: Policija otkrila motiv, traga se za počiniocem

Odjeknula Eksplozija na Lekinom Brdu - bomba bačena u pogrešno dvorište: Policija otkrila motiv, traga se za počiniocem

Mondo 10.05.2022
Sinoć je bačena bomba u dvorište kuće na Lekinom brdu, pričinjena je manja materijalna šteta. Sinoć je bačena bomba u dvorište kuće na Lekinom brdu, pričinjena je manja materijalna šteta. Eksplozija je sinoć uznemirila komšije, a policija je… »
Bomba bačena u pogrešno dvorište? Poznato ko je bio meta napadača: Najnoviji detalji eksplozije na Lekinom brdu

Bomba bačena u pogrešno dvorište? Poznato ko je bio meta napadača: Najnoviji detalji eksplozije na Lekinom brdu

Kurir 10.05.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu istražuje slučaj bombe bačene iza ponoći u dvorište porodicne kuce M.M. na Lekinom Brdu. - Eksplozija bombe pričinila je manju materijalnu štetu na kući, a povređenih i stradalih nema. VJT u saradnji sa… »
Bacio bombu na pogrešnu kuću na Lekinom brdu: Policija skinula kamere, potera za počiniocem u toku

Bacio bombu na pogrešnu kuću na Lekinom brdu: Policija skinula kamere, potera za počiniocem u toku

Telegraf 10.05.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu istražuje slučaj bombe bačene iza ponoći u dvorište porodične kuće M.M. Bomba koja je bačena noćas iza ponoći na Lekinom brdu je, kako saznajemo, bačena na pogrešnu kuću. - Napadač je hteo da zastraši… »
Bomba na Lekinom brdu: Meta nije vlasnik kuće, sumnja se na zastrašivanje

Bomba na Lekinom brdu: Meta nije vlasnik kuće, sumnja se na zastrašivanje

Nova 10.05.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu istražuje slučaj bombe bačene iza ponoći u dvorište porodične kuće M.M. na Lekinom Brdu u Beogradu i istražuje ceo slučaj. Prema nezvaničnim informacijama Nova.rs, sumnja se da iza celog slučaja stoje dvojica… »

Vesti dana »