Povezane vesti
Završeno glasanje, bizoni sa Fruške gore dobili imena
RTS 10.05.2022
Glasanje za imena pet evropskih bizona, koji su početkom proleća iz Nacionalnog parka Bjalovježa u Poljskoj stigli u najstariji Nacionalni park u Srbiji na Frušku goru – završeno. Reč je o međunarodnom ekološkom i biološkom, ali i turističkom projektu… »
Fruškogorski bizoni dobili imena: Đuka je najmanje iznenađenje
Nova 10.05.2022
Od starta je ime "Đuka" bilo favorit, a evo kako će se zvati ženke. Stigli su i konačni rezultati glasanja za imena bizona na Fruškoj gori, a velikom većinom za ime jedinog mužjaka izglasano je „Đuka“. Kako su saopštili iz Javnog preduzeća, nakon… »
Izabrana imena za pet bizona na Fruškoj gori, jedini mužjak nazvan Đuka
N1 Info 10.05.2022
Glasanje za imena četiri ženke i jednog mužjaka evropskog bizona, koji su iz Poljske stigli u Nacionalni park Fruška gora, završeno je juče, a građani Srbije su svoje nove miljenice nazvali Fruška, Mila, Ninja, Cveta, dok je jedini mužjak poneo ime Đuka… »
Vesti dana »
(Radarski snimci) Sneg ne odustaje, a stiže još jedna opasna pojava. Pogledajte kako će se nevreme kretati u Srbiji iz minuta u minut: Građanima stigla hitna SMS poruka.
Blic pre 18 minutajoš 8 povezanih
Sin predsednika Madura: Podićićemo zastave Uga Čavesa, istorija će pokazati ko su bili izdajnici
Večernje novosti pre 5 satijoš 4 povezane






