Povezane vesti

Vošina utakmica sezone: Polufinale Kupa protiv Partizana

Vošina utakmica sezone: Polufinale Kupa protiv Partizana

Radio 021 10.05.2022
Četiri dana nakon prvenstvenog poraza u Humskoj, fudbaleri Vojvodine ponovo idu na gostovanje Partizanu, ovog puta u polufinalu Kupa Srbije. Voša je porazom od Partizana u subotu i zvanično ostala bez šansi da se plasira u Evropu kroz prvenstvo, pa je… »
Stanojević optimista pred kup: „Mi smo perfekcionisti“, znači teže savršenstvu! (video)

Stanojević optimista pred kup: „Mi smo perfekcionisti“, znači teže savršenstvu! (video)

Hot sport 10.05.2022
Stanojević pred polufinale sa Vošom! Fudbaleri Partizana će u sredu imati „deža vu“ jer će u svega par dana ponovo na svom stadionu ugostiti ekipu Vojvodine, jer su se za vikend sastali u okviru pete runde doigravanja za šampiona Srbije… »
Stanojević: Motivisani smo, ali moramo da budemo oprezni

Stanojević: Motivisani smo, ali moramo da budemo oprezni

Sportski žurnal 10.05.2022
Partizan je u subotu u prvenstvenom meču pobedio Vojvodinu na svom terenu sa 2:1. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je danas da njegov tim nema pravo na kiks i da mora da bude maksimalno oprezan u duelu sa Vojvodinom.Partizan će… »
Stanojević pred polufinale Kupa: Biće promena u timu

Stanojević pred polufinale Kupa: Biće promena u timu

N1 Info 10.05.2022
Meč između Vojvodine i Partizana na programu je u sredu, 11. maja od 16.30. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je da njegov tim nema pravo na kiks i da mora da bude maksimalno oprezan u duelu sa Vojvodinom. Partizan će u sredu na… »
Bio sam ljut, igračima sam zamerio 2 stvari: Stanoje preko Voše želi do novog finala - "Partizan je spreman na sve!"

Bio sam ljut, igračima sam zamerio 2 stvari: Stanoje preko Voše želi do novog finala - "Partizan je spreman na sve!"

Mondo 10.05.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević očekuje tešku utakmicu u polufinalu Kupa Srbije. Trener Partizana Aleksandar Stanojević očekuje tešku utakmicu u polufinalu Kupa Srbije. Fudbaleri Partizana u sredu (16.30) dočekuju Vojvodinu u utakmici… »
Stanojević pred polufinale Kupa: Biće promena u timu

Stanojević pred polufinale Kupa: Biće promena u timu

Sport klub 10.05.2022
Meč između Vojvodine i Partizana na programu je u sredu, 11. maja od 16.30. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je da njegov tim nema pravo na kiks i da mora da bude maksimalno oprezan u duelu sa Vojvodinom. Partizan će u sredu na… »
Stanojević perfekcionista, hoće još bolje protiv Voše!

Stanojević perfekcionista, hoće još bolje protiv Voše!

Sportske.net 10.05.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević je održao konferenciju za novinare pred utakmicu protiv Vojvodine, u pitanju je polufinalni duel Kupa Srbije koji se igra sutra. "U kratkom periodu igramo dva puta sa jednom dobrom ekipom i nije lako dva puta… »
"Svaki trofej stvara pritisak!" Stanojević: Nije lako pobediti dva puta dobru ekipu

"Svaki trofej stvara pritisak!" Stanojević: Nije lako pobediti dva puta dobru ekipu

Večernje novosti 10.05.2022
PARTIZAN je pre tri dana pobedio Vojvodinu u plej-ofu Superlige Srbije, a isti timovi će odmeriti snage i u sredu u polufinalu Kupa. FOTO: FK Partizan/ Sandić foto Crno-beli su sa 2:1 bez mnogo problema slavili protiv Novosađana u prvenstvu, a trener… »
Stanojević pred Vošu: Prvenstvo nam je bilo prioritet, sada nam je Kup

Stanojević pred Vošu: Prvenstvo nam je bilo prioritet, sada nam je Kup

Vesti online 10.05.2022
Fudbaleri Partizana u sredu od 16.30 (Arena sport premium) u Humskoj igraju polufinale Kupa Srbije u kojem dočekuju Vojvodinu. Crno-beli su pre nekoliko dana igrali protiv istog ovog rivala u prvenstvu, kada su pobedili sa 2:1, a trener Aleksandar… »
Stanojević pred polufinale objasnio zašto je bio ljut, veruje u rekord Rikarda

Stanojević pred polufinale objasnio zašto je bio ljut, veruje u rekord Rikarda

Nova 10.05.2022
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević planira da iznenadi Vošu za finale Kupa Srbije. Fudbaleri Partizana u kratkom periodu opet igraju sa Vojvodinom, jer su nedavno slavili u Superligi sa 2:1 i održali bar teorijske šanse u šampionskoj trci… »
Partizan zove grobare - besplatno na polufinale kupa: Crno-beli se bore za trofej i treba im podrška navijača!

Partizan zove grobare - besplatno na polufinale kupa: Crno-beli se bore za trofej i treba im podrška navijača!

Mondo 10.05.2022
Bliži se meč protiv Vojvodine... Bliži se meč protiv Vojvodine... Fudbalski klub Partizan ponovo zove svoje navijače da u velikom broju podrže crno-bele u jednoj od najvažnijih utakmica u završnici sezone. I to na poseban način. Ulaz na meč… »

Vesti dana »