Povezane vesti
Prof. dr Stojanović: Oprezno sa aspirinom
IndeksOnline 10.05.2022
BEOGRAD – Klinički farmakolog prof. dr Radan Stojanović kaže da aspirin može da bude i opasan za zdrave osobe ako ga preventivno koriste svakog dana. “Acetilsalicilna kiselina, aktivna supstanca aspirina, je stari, dobro poznati lek. Mi studente učimo… »
Doktor Stojanović objasnio za koje pacijente aspirin ima više štete nego koristi
Telegraf 10.05.2022
Profesor Radan Stojanović je objasnio i za koje osobe aspirin može biti opasan. Nove mere protiv kovida u Šangaju i Pekingu. Austrija se priprema za četiri pandemijska scenarija na jesen. Iz Amerike stiže upozorenje o štetnosti leka koji je deo terapije… »
Vesti dana »
Kišan i vetrovit dan pred nama: Najviša dnevna temperatura 14 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane
Vremeplov: Umro srpski pisac Milutin Bojić, autor poeme "Plava grobnica"
RTV pre 2 satajoš 1 povezana
Izmene u saobraćaju od noćas u Bulevaru kralja Aleksandra: Ovi tramvaji se privremenio ukidaju, uvode se nove linije i izmene trase
Kurir pre 6 satijoš 1 povezana
Na Mitrovdan ne grdite decu i ne dirajte vreteno - šta kažu stari običaji
RTS pre 47 minutajoš 2 povezane
Severina na koncertu u Zagrebu podržala Dijanu Hrku: Ta majka štrajkuje glađu jer godinu dana traži istinu i pravdu (VIDEO)
Danas pre 7 satijoš 1 povezana


