Povezane vesti

Sanjarenje prekinula iznenadna smrt: Ovo je prelepa, raskošna vila u koju je trebalo da se usele Vidoje i Nikolina

Sanjarenje prekinula iznenadna smrt: Ovo je prelepa, raskošna vila u koju je trebalo da se usele Vidoje i Nikolina

Svet & Skandal 10.05.2022
Suprug Nikoline Pišek, Vidoje Ristović iznenada je preminuo u 44. godini Da je sreća bila na njihovoj strani, njih dvoje bi sada uživali u novoj renoviranoj vili. Planirali su da se sa ćerkom Unom presele iz Beograda u Zagreb, ali nažalost to nisu… »
Dragi tata, gledaću u nebo i znaću da me čuvaš! Reči Vidojeve ćerke i bivše žene teraju suze na oči - "Mirno putuj"

Dragi tata, gledaću u nebo i znaću da me čuvaš! Reči Vidojeve ćerke i bivše žene teraju suze na oči - "Mirno putuj"

Mondo 10.05.2022
Suprug voditeljke Nikoline Pišek i istoričar umetnosti Vidoje Ristović preminuo je iznenada u 44. godini. Suprug voditeljke Nikoline Pišek i istoričar umetnosti Vidoje Ristović preminuo je iznenada u 44. godini. Vidoje je premino u salonu za… »
Tata, gledaću u nebo i znaću da me čuvaš: Oglasila se prva supruga i ćerka Vidoja Ristovića, oprostile se potresnim…

Tata, gledaću u nebo i znaću da me čuvaš: Oglasila se prva supruga i ćerka Vidoja Ristovića, oprostile se potresnim…

Kurir 10.05.2022
Istoričar umetnosti Vidoje Ristović preminuo je u 44. godini, a povodom njegove smrti oglasila se njegova prva supruga Lana i njihova ćerka Matea. Ristović je na svojim mrežama neretko objavljivao fotografije sa svojom naslednicom i pokazivao koliko… »
Nikolina Pišek prvi put o maserki: Bila je sa Vidojem kad je umro, voditeljka neutešna - "To je sve što mi treba sada"

Nikolina Pišek prvi put o maserki: Bila je sa Vidojem kad je umro, voditeljka neutešna - "To je sve što mi treba sada"

Mondo 10.05.2022
Nikolina Pišek prvi put prokomentarisala je maserku koja je bila sa Vidojem Ristovićem u trenutku smrti. Nikolina Pišek prvi put prokomentarisala je maserku koja je bila sa Vidojem Ristovićem u trenutku smrti. Pre nekoliko dana, istoričar umetnosti… »
Nikolina skrhana zbog smrti supruga, samo je ovo uspela da izusti: Vređaju me a ja tražim samo malo saosećanja

Nikolina skrhana zbog smrti supruga, samo je ovo uspela da izusti: Vređaju me a ja tražim samo malo saosećanja

Svet & Skandal 10.05.2022
Prerana smrt Vidoja Ristovića ostavila je veliki ožiljak Voditeljka Nikolina Pišek pre nekoliko dana izgubila je supruga istoričara Vidoja Ristovića koji je iznenada preminuo u 44. godini. Tužilaštvo je naložilo obdukciju, koja je danas završena… »
Bivši dečko Marine Visković nosi Vidojevu umrlicu FOTO

Bivši dečko Marine Visković nosi Vidojevu umrlicu FOTO

Nova 10.05.2022
Kontroverzni Mirko Vuković došao je ispred zgrade u kojoj je živeo Vidoje Ristović. On je uhvaćen sa Vidojevom umrlicom u ruci, a pojavio se u crnoj majici ušao u zgradu gde je Ristović živeo. Mnogima je ovaj muškarac poznat po vezi sa našom… »
„Tata, gledaću u nebo…“: Oglasile se prva supruga i ćerka Vidoja Ristovića

„Tata, gledaću u nebo…“: Oglasile se prva supruga i ćerka Vidoja Ristovića

Nova 10.05.2022
Istoričar umetnosti Vidoje Ristović preminuo je u 44. godini, a povodom njegove smrti oglasila se njegova prva supruga Lana i njihova ćerka Matea. Ristović je na svojim mrežama neretko objavljivao fotografije sa svojom naslednicom i pokazivao koliko… »
Nosi umrlicu u ruci: Bivši Marine Visković u domu pokojnog Vidoja Ristovića: Potresne scene ispred zgrade na Vračaru

Nosi umrlicu u ruci: Bivši Marine Visković u domu pokojnog Vidoja Ristovića: Potresne scene ispred zgrade na Vračaru

Blic 10.05.2022
Mirko Vuković, kog šira javnost zna kao bivšeg dečka Marine Visković, došao je ispred zgrade u kojoj je živeo istoričar umetnosti Vidoje Ristović, muž voditeljke Nikoline Pišek, koji je iznenada preminuo u 44. godini. Mirko je uhvaćen sa… »

Vesti dana »