Povezane vesti

Dramatične scene iz azovstalja Azov objavio fotografije iz železare: Civilizovani svet mora da vidi u kakvim uslovima se…

Dramatične scene iz azovstalja Azov objavio fotografije iz železare: Civilizovani svet mora da vidi u kakvim uslovima se…

Kurir 11.05.2022
Pripadnici Azova objavili su najnovije fotografije iz čeličane Azovstalj koje prikazuju teške uslove u kojima trenutno žive, uz molbu međunarodnoj zajednici za pomoć ali i poruku da se neće predati. "Civilizovani svet mora da vidi uslove u kojima… »
Branioci Azovstalja objavili fotografije boraca

Branioci Azovstalja objavili fotografije boraca

Politika 11.05.2022
Pripadnici odreda Azov koji se nalaze u katakombama čeličane Azovstalj objavili su fotografije ranjenika na svom Twitter nalogu. „Zar Ukrajina i svetska zajednica nisu u stanju da zaštitite ove ljude? Zahtevamo hitnu evakuaciju ranjenih vojnika na… »
"Muž mi je poslao poruku. Pitao me je da izguglam kako preživeti bez vode": Poslednja tačka otpora Rusima u Marijupolju na…

"Muž mi je poslao poruku. Pitao me je da izguglam kako preživeti bez vode": Poslednja tačka otpora Rusima u Marijupolju na…

Blic 11.05.2022
Nemaju hrane, ponestaje vode, sve je manje i municije, ali ukrajinski branitelji ostaju već nedeljama ukopani u skloništima ogromne čeličane Azovstalj. To je poslednja tačka otpora u razorenom Marijupolju. Branitelji tvrde da predaja ne dolazi u… »
"Misle da im je svaki dan poslednji": Azov objavio jezive fotografije iz čeličane: Borci sa otvorenim ranama žive u…

"Misle da im je svaki dan poslednji": Azov objavio jezive fotografije iz čeličane: Borci sa otvorenim ranama žive u…

Blic 11.05.2022
Dok su ruske trupe u ponedeljak slavile Dan pobede na ulicama razorenog Marijupolja, samo nekoliko stotina metara dalje u bunkerima, šačica ljudi prepuštena je na milost i nemilost okupatorima. Borci čeličane Azovstalj više od dva meseca trpe… »

Vesti dana »