Povezane vesti

Žena u Zrenjaninu izbola i isekla supruga

Žena u Zrenjaninu izbola i isekla supruga

Politika 11.05.2022
Zrenjaninska Policijska uprava uhapsila ženu T. P.(46) zbog sumnje da je nožem izbola muža S.P.(42) na spavanju, a onda ga je, prema nezvaničnim informacijama, isekla motornom testerom i delove njegovog tela skuvala u loncu. Samom ubistvu su, prema… »
Horor u Zrenjaninu: Žena izbola muža nasmrt, pa isekla motornom testerom

Horor u Zrenjaninu: Žena izbola muža nasmrt, pa isekla motornom testerom

Telegraf 11.05.2022
Zločin se dogodio u naselju Zeleno polje. Žena je izbola nožem supruga S. P., pa ga je, kako je za Telegraf.rs nezvanično potvrđeno, isekla motornom testerom. Zločin se dogodio u naselju Zeleno polje, u Ulici Duška Trifunovića. Ona je izbola… »
Uhapšena žena koja je osumnjičena da je ubila muža nožem u Zrenjaninu

Uhapšena žena koja je osumnjičena da je ubila muža nožem u Zrenjaninu

Telegraf 11.05.2022
Određeno joj je zadržavanje. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu uhapsili su T. P. (46) iz Zrenjanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teško ubistvo. Sumnja se da je ona sinoć u kući u Zrenjaninu… »
Jeziv zločin kakav Srbija ne pamti: Pred ćerkom ubila muža, pa delove tela sekla motornom testerom

Jeziv zločin kakav Srbija ne pamti: Pred ćerkom ubila muža, pa delove tela sekla motornom testerom

Telegraf 11.05.2022
Svirepo ubistvo dogodilo se tokom noći. Tereza P. (46), prema još nezvaničnim informacijama, suprugu Srđana P. (42) dala je lekove, pa ga onda isekla nožem kući u Ulici Duška Trifunovića su u kom su bila deca. Kako "Telegraf.rs" saznaje, ona je… »
Ovo je žena koja je ubila muža u Zrenjaninu: Izbola ga nožem, delove tela sekla motornom testerom i kuvala ih

Ovo je žena koja je ubila muža u Zrenjaninu: Izbola ga nožem, delove tela sekla motornom testerom i kuvala ih

Telegraf 11.05.2022
Osumnjičenoj je određen pritvor do 48 sati. Tereza P. (46) iz Zrenjanina osumnjičena je da je u toku noći ubila muža Srđana, pa mu delove tela sekla motornom testerom i na kraju kuvala u loncu i to sve načigled svoje maloletne ćerke. - Telo… »
Ćerka je čula zvuk testere i lupala na vrata da mama prestane: Uznemirujući detalji ubistva u Zrenjaninu

Ćerka je čula zvuk testere i lupala na vrata da mama prestane: Uznemirujući detalji ubistva u Zrenjaninu

Telegraf 11.05.2022
Ubistvo je gledala maloletna ćerka osumnjičene za zločin. Osumnjičena T. P. (46) iz Zrenjanina u utorak, 10. maja, ubila je muža (42) naočigled svoje maloletne ćerke (16). Kako saznajemo, devojčicin očuh je jedva uspeo da se probudi i ustane iz… »
Komšija o zločinu u Zrenjaninu koji je potresao Srbiju: Sinoć je ceo kraj bio blokiran, svi smo uplašeni

Komšija o zločinu u Zrenjaninu koji je potresao Srbiju: Sinoć je ceo kraj bio blokiran, svi smo uplašeni

Telegraf 11.05.2022
Zločin se dogodio juče,a osumnjičenoj je određen pritvor do 48 sati. Ubistvo kakvo Srbija ne pamti dogodilo se juče u Zrenjaninu kada je Tereza P. (46) ubila, motornom testerom isekla muža Srđana P. (42) i na kraju delove tela ubacila u lonac kako… »
"Ćerka mi je javila da mi je bivša ubila Srđana": Terezin nekadašnji muž o stravičnom zločinu u Zrenjaninu

"Ćerka mi je javila da mi je bivša ubila Srđana": Terezin nekadašnji muž o stravičnom zločinu u Zrenjaninu

Telegraf 11.05.2022
Devojčica je gledala kako ga ona ubada, seče, a onda je videla i Srđanovu nogu. Miljaim Ljutić (54), bivši suprug Tereze Pejić (46) koja je sinoć na sviper način ubila Srđana P. (42) u njegovoj kući u Zrenjaninu tako što ga je ubadala nožem… »
Izlazi, predaj se! Policajac pogledao kroz prozor i samo odmahnuo rukama: Prve komšije opisale kako je uhapšena Tereza

Izlazi, predaj se! Policajac pogledao kroz prozor i samo odmahnuo rukama: Prve komšije opisale kako je uhapšena Tereza

Kurir 11.05.2022
T.P. (46) iz Zrenjanina, usmrtila je nožem supruga Srđana P. (42), a potom ga iskasapila motornom testerom. Mostruozan zločin kakav se u ovom delu Vojvodine ne pamti, dogodio se u utorak uveče, na periferiji Zrenjanina u naselju Zeleno polje. Zbog… »
Isekla suprugu genitalije i noge, pa sve to stavila u lonac! Ovo je priča najmonstruoznijeg ubistva u Srbiji, ćerka sve…

Isekla suprugu genitalije i noge, pa sve to stavila u lonac! Ovo je priča najmonstruoznijeg ubistva u Srbiji, ćerka sve…

Kurir 11.05.2022
Ovakav zločin se ne pamti! Četrdesetšestogodišnja žena T.P. sumnjiči se da je tokom noći u naselju Zeleno polje u Zrenjaninu nožem usmrtila nevenčanog supruga Srđana P. (42) a zatim je njegovo telo isekla motornom testerom, pa ga, kako se navodi… »
Policajcima pozlilo, takav užas nisu videli: U kući u Zrenjaninu zatekli horor! Devojčica (16) sve gledala, pa ih zvala

Policajcima pozlilo, takav užas nisu videli: U kući u Zrenjaninu zatekli horor! Devojčica (16) sve gledala, pa ih zvala

Mondo 11.05.2022
Tereza ima troje dece iz prvog braka. Tereza ima troje dece iz prvog braka. Jezivom ubistvu u porodičnoj kući u Zrenjaninu prisustvovala je ćerka osumnjičene. Tereza P. (46) iz Zrenjanina ubila je muža Srđana (42) naočigled svoje maloletne ćerke… »
Mislim da ga je ubila zbog dece! Oglasio se bivši muž Tereze koja je iskasapila Srđana (42): Strpala je u zatvor i mene i…

Mislim da ga je ubila zbog dece! Oglasio se bivši muž Tereze koja je iskasapila Srđana (42): Strpala je u zatvor i mene i…

Kurir 11.05.2022
Bivši suprug Tereze P. (46) koja je sinoć u Zrenjeninu ubila svog muža Srđana P. (42), Mijaljin Lj. ispričao je za Kurir detalje njihovog života i sinoćnjeg krvavog masakra. Miljajin je rekao da se Tereza P. udala za Srđana odmah nakon razvoda sa… »
Terezin bivši muž o stravičnom zločinu: Nakon ubistva je deci dala bensedine

Terezin bivši muž o stravičnom zločinu: Nakon ubistva je deci dala bensedine

Nova 11.05.2022
Miljaim Ljutić (54), bivši suprug Tereze Pejić (46) koja je sinoć na sviper način ubila Srđana P. (42) u njegovoj kući u Zrenjaninu tako što ga je ubadala nožem, pa isekla motornom testerom pred svojom maloletnom ćerkom koja ima 16 godina i… »
U Zrenjaninu noćas žena ubila supruga nožem, mediji prenose jezive detalje

U Zrenjaninu noćas žena ubila supruga nožem, mediji prenose jezive detalje

RTV 11.05.2022
ZRENJANIN - Zrenjaninska policija uhapsila je T. P. (46) iz Zrenjanina, osumnjičenu da je usmrtila nožem četrdesetdvogodišnjeg supruga. Sumnja se da je ona sinoć u kući u Zrenjaninu usmrtila supruga, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Uhapšena žena iz Zrenjanina osumnjičena za ubistvo muža, sutra će biti saslušana u tužilaštvu

Uhapšena žena iz Zrenjanina osumnjičena za ubistvo muža, sutra će biti saslušana u tužilaštvu

Euronews 11.05.2022
Zrenjaninska policija uhapsila je T. P. (46) iz Zrenjanina, osumnjičenu da je usmrtila nožem četrdesetdvogodišnjeg supruga i ona će sutra biti saslušana u Višem javnom tužilaštvu. Naime, sumnja se da je ona sinoć u kući u Zrenjaninu usmrtila… »
Preti joj doživotna robija: Žena koja je svirepo ubila muža sutra pred tužiocem

Preti joj doživotna robija: Žena koja je svirepo ubila muža sutra pred tužiocem

Nova 11.05.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Zrenjaninu sutra će biti saslušana T. P. (46) iz Zrenjanina, koja se sumnjiči da je nožem usmrtila 42-godišnjeg supruga. Ona se tereti za krivično delo teško ubistvo na podmukao i svirep način, rečeno je Tanjugu u… »
"Bato moj, život nije bio fer prema tebi, ovo nisi zaslužio": Potresne reči sestre Srđana kog je zaklala, pa motornom…

"Bato moj, život nije bio fer prema tebi, ovo nisi zaslužio": Potresne reči sestre Srđana kog je zaklala, pa motornom…

Blic 11.05.2022
"Bato moj, zašto je ovo moralo da se desi, zašto?! Život nije bio fer prema tebi, bio si duša od čoveka i ovo nisi ni sa čim zaslužio...", potresne su reči J. P, sestre Srđana Perića kog je, kako se sumnja, omamila, pa na spavanju zaklala… »
„Pao“ diler u Aranđelovcu: U stanu krio 47,3 grama heroina FOTO

„Pao“ diler u Aranđelovcu: U stanu krio 47,3 grama heroina FOTO

Nova 11.05.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu, Policijske stanice u Aranđelovcu, uhapsili su G. R. (38) iz Aranđelovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policija je pretresom… »
Nasrnuo na suprugu i udarao je u glavu: Uhapšen nasilnik iz Surdulice

Nasrnuo na suprugu i udarao je u glavu: Uhapšen nasilnik iz Surdulice

Nova 11.05.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Surdulici uhapsili su Z. M. (64) iz okoline ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. On se sumnjiči da je juče, u porodičnoj kući u okolini Surdulice… »
Videla sam očuha bez noge, molili smo je da prestane! Potresna ispovest ćerke žene osumnjičene za jezivo ubistvo u…

Videla sam očuha bez noge, molili smo je da prestane! Potresna ispovest ćerke žene osumnjičene za jezivo ubistvo u…

Kurir 11.05.2022
T.P. (46) iz Zrenjanina ubila je muža Srđana (42) naočigled svoje maloletne ćerke (16) koja je objasnila kako se zločin dogodio. - Mama je bila budna, a očuh je spavao u sobi pored. Ona je otišla u sobu i nožem ga je izbola. Očuh je jedva uspeo… »
Sestra surovo ubijenog Srđana: „Bio si duša od čoveka, nisi ovo zaslužio“

Sestra surovo ubijenog Srđana: „Bio si duša od čoveka, nisi ovo zaslužio“

Nova 11.05.2022
Tereza P. uhapšena je danas jer je osumnjičena da je svirepo ubila svog muža Srđana P. Navodno, ona mu je dala lekove za spavanje, pa ga izbola nožem i isekla testerom. "Život nije bio fer prema tebi, bio si duša od čoveka i nisi ovo ničim… »
Ćerka žene koja je ubila muža: Videla sam očuha bez noge, molili smo da stane

Ćerka žene koja je ubila muža: Videla sam očuha bez noge, molili smo da stane

Nova 11.05.2022
T.P. (46) iz Zrenjanina ubila je muža Srđana (42) naočigled svoje maloletne ćerke (16) koja je objasnila kako se zločin dogodio. – Mama je bila budna, a očuh je spavao u sobi pored. Ona je otišla u sobu i nožem ga je izbola. Očuh je jedva uspeo… »
"Krvav je krenuo ka dnevnoj sobi, moja mama ga je tu sačekala i počela da ga: Ubada!" Devojčica (16) gledala nezapamćen…

"Krvav je krenuo ka dnevnoj sobi, moja mama ga je tu sačekala i počela da ga: Ubada!" Devojčica (16) gledala nezapamćen…

Blic 11.05.2022
"Nožem ga je izbola. Očuh je jedva uspeo da se probudi i ustane iz kreveta. Bio je krvav i krenuo je ka dnevnoj sobi... Tu ga je sačekala moja majka i počela da ga ubada nožem..." Ovako je policiji ispričala šesnaestogodišnja ćerka Tereze Perić… »
Hapšenje u Surdulici zbog porodičnog nasilja: Posvađali se pa suprugu tukao u glavu

Hapšenje u Surdulici zbog porodičnog nasilja: Posvađali se pa suprugu tukao u glavu

Kurir 11.05.2022
Policija u Surdulici uhapsila je Z. M. (64) iz okoline ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. On se sumnjiči da je juče, u porodičnoj kući u okolini Surdulice, nakon kraće rasprave, više puta… »
Videla sam majku sa motornom testerom, a očuha bez noge i molila je da prestane

Videla sam majku sa motornom testerom, a očuha bez noge i molila je da prestane

Luftika 11.05.2022
T.P. (46) iz Zrenjanina izvršila je svirepo ubistvo supruga Srđana (42) naočigled svoje maloletne ćerke (16), koja je objasnila kako se zločin dogodio. – Mama je bila budna, a očuh je spavao u sobi pored. Ona je otišla u sobu i nožem ga je… »
Potresne reči sestre ubijenog Srđana iz Zrenjanina: "Bato moj, ovo nisi zaslužio. Nek te anđeli čuvaju"

Potresne reči sestre ubijenog Srđana iz Zrenjanina: "Bato moj, ovo nisi zaslužio. Nek te anđeli čuvaju"

Telegraf 11.05.2022
"Neka mi te anđeli čuvaju, voli te tvoja seka najviše... Kako ovo podneti da te više nema, kako?!" - napisala je ona. "Bato moj, zašto je ovo moralo da se desi, zašto?! Život nije bio fer prema tebi, bio si duša od čoveka i ovo nisi ni sa čim… »
Ljubav cvetala na fejsu, a onda horor: Srđan i Tereza zagrljeni na slikama, zvali ih golupčići, niko nije slutio zlo!

Ljubav cvetala na fejsu, a onda horor: Srđan i Tereza zagrljeni na slikama, zvali ih golupčići, niko nije slutio zlo!

Kurir 11.05.2022
Tereza P. (46) ubila je, kako se sumnja, svog supruga Srđana P. (42) u Zrenjaninu tako što ga je zaklala na sapavanju, a nakon toga motornom testerom odsekla njegove delove tela i kuvala ih u loncu na šporetu. Naime, zločin se dogodio noćas, a… »
Bato moj, nisi ovo ničim zaslužio: Sestra se potresnim rečima oprostila od ubijenog Srđana alkoholičarka će istruliti u…

Bato moj, nisi ovo ničim zaslužio: Sestra se potresnim rečima oprostila od ubijenog Srđana alkoholičarka će istruliti u…

Kurir 11.05.2022
Srđan P. (42) ubijen je sinoć u Zrenjaninu, kada ga je na spavanju zaklala njegova supruga Tereza P. (46), a Srđanova sestra oprostila se od njega potresnim rečima. Podsetimo, stravičan zločin potresao je Zrenjanin, kada se saznalo da je Tereza… »
Belivuk mleo, sretko kalinić kuvao gulaš Srbija u šoku posle tvrdnji da je žena mužu noge odsekla testerom pa ih kuvala u…

Belivuk mleo, sretko kalinić kuvao gulaš Srbija u šoku posle tvrdnji da je žena mužu noge odsekla testerom pa ih kuvala u…

Kurir 11.05.2022
BEOGRAD/ZRENJANIN - Kakva li ju je muka naterala, mora da je bilo nešto sa decom, dozlogrdilo joj, ko zna čega sve tu ima, trpela, trpela pa nije mogla više..., samo su neki od komentara po mrežama na zasad najtežu vest današnjeg dana koja stiže iz… »
Maloletna devojčica bila u kući za vreme stravičnog ubistva u zrenjaninu: Pozvala brata i ispričala mu da je majka isekla…

Maloletna devojčica bila u kući za vreme stravičnog ubistva u zrenjaninu: Pozvala brata i ispričala mu da je majka isekla…

Kurir 11.05.2022
Ubistvo kakvo Zrenjanin ne pamti dogodilo se u toku noći u naselju Zeleno polje u ulici Duška Trifunovića, gde je T. P. nasmrt izbola svog 42 godine starog supruga Srđana P, pa ga isekla motornom testerom. Kako se nezvanično saznaje iz izvora… »
Uhapšena žena iz Zrenjanina, osumnjičena za ubistvo supruga

Uhapšena žena iz Zrenjanina, osumnjičena za ubistvo supruga

RTS 11.05.2022
T. P. iz Zrenjanina, uhapšena je zbog sumnje da je usmrtila nožem četrdesetdvogodišnjeg supruga, saopštio je MUP. Četrdesetšestogodišnja T. P. se sumnjiči da je sinoć u kući u Zrenjaninu usmrtila nožem četrdesetdvogodišnjeg supruga. T. P… »
Ovo je Tereza Perić koja je na spavanju ubila muža Srđana motornom testerom

Ovo je Tereza Perić koja je na spavanju ubila muža Srđana motornom testerom

Nova 11.05.2022
U zrenjaninskom naselju Zeleno Polje sinoć se dogodilo ubistvo kada je Tereza P. ubila svog muža Srđana P. na spavanju. Prema prvim informacijama, žena je svog supruga izbola na spavanju, pa ga je onda, kako se sumnja, isekla motornom testerom. Prema… »
Tereza nožem izbola muža, isekla ga testerom, a delove tela skuvala?! Jezivi detalji ubistva u Zrenjaninu, krvavi pir gledala…

Tereza nožem izbola muža, isekla ga testerom, a delove tela skuvala?! Jezivi detalji ubistva u Zrenjaninu, krvavi pir gledala…

Blic 11.05.2022
U zrenjaninskom naselju Zeleno Polje sinoć se dogodilo teško ubistvo kada je žena Tereza P. nožem izbola muža Srđana P. na spavanju, a onda ga je, prema nezvaničnim informacijama, isekla motornom testerom i delove njegovog tela skuvala u loncu… »
Prve fotografije s lica mesta: Ovo je kuća u kojoj je Tereza izmasakrirala muža

Prve fotografije s lica mesta: Ovo je kuća u kojoj je Tereza izmasakrirala muža

Nova 11.05.2022
U zrenjaninskom naselju Zeleno Polje sinoć se dogodilo ubistvo kada je Tereza P. ubila svog muža Srđana P. Prema prvim informacijama, žena je svog supruga izbola na spavanju, pa ga je onda, kako se sumnja, isekla motornom testerom. Novinari portala… »
Ne može bizarnije: Tereza isekla Srđana motorkom, pa kuvala delove tela u loncu

Ne može bizarnije: Tereza isekla Srđana motorkom, pa kuvala delove tela u loncu

Nova 11.05.2022
Zrenjaninska policija uhapsila je Terezu P. (46), osumnjičenu da je usmrtila nožem supruga Srđana P (42). Komšije su ispričale za medije da je Tereza Srđanu stavila sedative u vodu, te on nije bio u stanju da se brani, a da ga je potom izbola… »
Ovo je Srđan kog je žena izbola na spavanju, pa ga sekla motornom testerom

Ovo je Srđan kog je žena izbola na spavanju, pa ga sekla motornom testerom

Telegraf 11.05.2022
Zločin se desio u utorak uveče. Srđan T. ubijen je sinoć u svojoj kući, a presudila mu je žena koja ga je izbola nožem nasmrt. Potom ga je, kako je nezvanično potvrđeno za Telegraf.rs, isekla motornom testerom. Ona je muža ubila na spavanju… »
Otkrivamo zašto je žena isekla muža motornom testerom u Zrenjaninu

Otkrivamo zašto je žena isekla muža motornom testerom u Zrenjaninu

Nova 11.05.2022
U zrenjaninskom naselju Zeleno Polje sinoć se dogodilo ubistvo kada je žena ubila svog muža Srđana P. na spavanju. Kako prenosi I love Zrenjanin, žena je svog supruga izbola na spavanju, pa ga je onda, kako se sumnja, isekla motornom testerom… »
Žena isekla muža motornom testerom: Stravičan zločin u Zrenjaninu

Žena isekla muža motornom testerom: Stravičan zločin u Zrenjaninu

Nova 11.05.2022
Žena je izbola svog supruga S.P. (42), pa ga onda isekla motornom testerom. Kako „Nova.rs“ saznaje nezvanično, zločin se dogodio sinoć u porodičnoj kući u Ulici Duška Trifunovića, kod Fabrike stanice u naselju Zeleno polje. Uviđaj je u toku… »
Dete videlo kako majka ubija oca motornom testerom, isekla mu i noge motorkom?

Dete videlo kako majka ubija oca motornom testerom, isekla mu i noge motorkom?

Nova 11.05.2022
U zrenjaninskom naselju Zeleno Polje sinoć se dogodilo ubistvo kada je žena ubila svog muža Srđana P. na spavanju. Kako Nova.rs saznaje od komšija, njih dvoje su se često svađali, policija je povremeno dolazila, i bilo je prijava za porodično… »
Uhapšena žena koja je isekla muža motornom testerom u Zrenjaninu

Uhapšena žena koja je isekla muža motornom testerom u Zrenjaninu

Nova 11.05.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu uhapsili su T. P. (46) iz Zrenjanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teško ubistvo. Sumnja se da je ona sinoć u kući u Zrenjaninu usmrtila nožem… »
"Uvek su se lepo javljali i hteli da pomognu": Komšije u šoku nakon što je žena u Zrenjaninu nožem izbola muža, pa…

"Uvek su se lepo javljali i hteli da pomognu": Komšije u šoku nakon što je žena u Zrenjaninu nožem izbola muža, pa…

Blic 11.05.2022
Ubistvo kakvo Zrenjanin ne pamti dogodilo se u toku noći u naselju Zeleno polje u ulici Duška Trifunovića, gde je T. P. nasmrt izbola svog 42 godine starog supruga S. P, pa ga isekla motornom testerom. Na mestu događaja još uvek je zrenjaninska… »
Uhapšena zbog ubistva supruga

Uhapšena zbog ubistva supruga

Zrenjanin danas 11.05.2022
Zrenjaninska policija uhapsila je T. P. (1976) iz Zrenjanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teško ubistvo. Sumnja se da je ona sinoć u kući u Zrenjaninu usmrtila nožem četrdesetdvogodišnjeg supruga. T. P. je određeno… »
Policija pretresla stan u Aranđelovcu pa mu našla 2 smotuljka: U jednom tablete, a u drugom jedna od najopasnijih droga

Policija pretresla stan u Aranđelovcu pa mu našla 2 smotuljka: U jednom tablete, a u drugom jedna od najopasnijih droga

Kurir 11.05.2022
KRAGUJEVAC - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu, Policijske stanice u Aranđelovcu, uhapsili su G. R. (38) iz Aranđelovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. Policija… »
Ovo je ubijeni srđan iz zr Komšije o detaljima horora: Uspavala ga lekovima, zaklala pa mu testerom isekla noge! Ćerka bila…

Ovo je ubijeni srđan iz zr Komšije o detaljima horora: Uspavala ga lekovima, zaklala pa mu testerom isekla noge! Ćerka bila…

Kurir 11.05.2022
Komšije u selu kod Zrenjanina u kom je noćas žena stara 46 godina izbola je svog supruga S.P. (42), pa ga onda isekla motornom testerom zgrožene su jezivim zločinom, a jedan od njih je ispričao jezive detalje Jedan od komšija rekao je da je jedva… »
Prve slike sa mesta zločina u Zrenjaninu Policija zatekla jeziv prizor: Isekla muža pa mu delove tela kuvala u loncu

Prve slike sa mesta zločina u Zrenjaninu Policija zatekla jeziv prizor: Isekla muža pa mu delove tela kuvala u loncu

Kurir 11.05.2022
Tokom noći u naselju Zeleno polje u Zrenjaninu dogodio se težak zločin kada je T.P. nožem usmrtila nevenčanog supruga Srđana P, a zatim telo isekla motornom testerom. Kako Informer saznaje supruga je prvo uspavala muža, a potom ga nožem izbola. U… »
Policija upala u iznajmljeni stan dilera u Aranđelovcu i našla dovoljno dokaza da se tu vodio čitav "biznis"

Policija upala u iznajmljeni stan dilera u Aranđelovcu i našla dovoljno dokaza da se tu vodio čitav "biznis"

Telegraf 11.05.2022
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu, Policijske stanice u Aranđelovcu, uhapsili su G. R. (38) iz Aranđelovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo… »
U ovoj kući se desio krvavi pir u Zrenjaninu: Žena muža izbola nožem, pa nastavila motornom testerom

U ovoj kući se desio krvavi pir u Zrenjaninu: Žena muža izbola nožem, pa nastavila motornom testerom

Telegraf 11.05.2022
Osumnjičena je uhapšena i određeno joj je zadržavanje. T. P. (46) izbola je u utorak uveče nasmt supruga Srđana T, u njihovoj porodičnoj kući u Zrenjaninu. Kako je potvrdio MUP, presudila mu je nožem, a kako je Telegraf.rs nezvanično saznao -… »

Vesti dana »