Povezane vesti

Čović o KLS-u: Računica pojedinaca je da je Zvezdu lakše pobediti u jednoj utakmici nego u plej-ofu

Čović o KLS-u: Računica pojedinaca je da je Zvezdu lakše pobediti u jednoj utakmici nego u plej-ofu

Sportski žurnal 11.05.2022
Mi i Partizan imamo po 20 titula, toliko o tome ko je najtrofejniji. Prvi čovek Partizana Ostoja Mijailović pokrenuo je lavinu rečima da crno-beli neće igrati domaću ligu ako se ne poštuju Statut i zakonska akta. Potom je naveo da je "KLS podređena… »
Nije mu ostao dužan: U srpskoj košarci sve pršti, direktor KLS upitao Ostoju – ‘Da li se odričeš svih sedam pehara?’

Nije mu ostao dužan: U srpskoj košarci sve pršti, direktor KLS upitao Ostoju – ‘Da li se odričeš svih sedam pehara?’

Hot sport 11.05.2022
Grujin je prokomentarisao izjavu Ostoje Mijailović. Gostujući na TV Prva, predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović šokirao je košarkašku javnost u Srbiji izjavom da postoji šansa da Partizan istupi iz KLS, a sada je njegov račun stigao odgovor od… »
Čović o zahtevu Partizana: "Ne bavim se nebitnim likovima, kada počinje cirkusijada?"

Čović o zahtevu Partizana: "Ne bavim se nebitnim likovima, kada počinje cirkusijada?"

Sportske.net 11.05.2022
On je u razgovoru za TV Prva objasnio u čemu je problem kada se radi o učešću timova u AdmiralBet ABA ligi i KLS. "Nemam nameru da se bavim nebitnim likovima u košarci. Dogovorili smo se da se završnica AdmiralBet ABA lige igra među prva četiri… »
Nova bura u srpskoj košarci - Čović odgovorio Mijailoviću: Sukob Zvezde i Partizana počeo pre KLS!

Nova bura u srpskoj košarci - Čović odgovorio Mijailoviću: Sukob Zvezde i Partizana počeo pre KLS!

Mondo 11.05.2022
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović reagovao je na televizijsko gostovanje prvog čoveka Partizana. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović reagovao je na televizijsko gostovanje prvog čoveka Partizana. Nebojša Čović odgovorio je Ostoji… »
Čović odgovorio mijailoviću: ‘Neće u KLS? To me ne interesuje!’

Čović odgovorio mijailoviću: ‘Neće u KLS? To me ne interesuje!’

Hot sport 11.05.2022
Nebojša Čović, predsednik Crvene zvezde, govorio je o aktuelnim dešavanjima u srpskoj košarci. On je bio gost TV Prva, gde je između ostalog reagovao na izjavu predsednika Partizana Ostoje Mijailovića koji je poručio dan ranije da je KLS… »

Vesti dana »