Povezane vesti

Ko je albanka koja je iznervirala Srbe? Na samom početku Evrovizije napravila skandal: Evo detalja iz života albanske…

Ko je albanka koja je iznervirala Srbe? Na samom početku Evrovizije napravila skandal: Evo detalja iz života albanske…

Kurir 11.05.2022
Pesma Evrovizije je počela je sinoć u Torinu, a skandal se već desio i to sa prvim izvođačem. Naime, Evroviziju je otvorila albanska pevačica Ronela Hajati koja je otpevala svoju pesmu "Sekret", a na samom kraju nastupa pokazala je dvoglavog orla… »
Jovana Jeremić osula paljbu po albanki zbog dvoglavog orla! Žestoko osudila provokaciju - "Treba da je bude sramota"

Jovana Jeremić osula paljbu po albanki zbog dvoglavog orla! Žestoko osudila provokaciju - "Treba da je bude sramota"

Mondo 11.05.2022
Jovana Jeremić komentariše sve aktuelne teme, pa je rekla šta ima i o predstavnici Albanije na Evroviziji, koja je na samom početku šokirala javnost. Jovana Jeremić komentariše sve aktuelne teme, pa je rekla šta ima i o predstavnici Albanije na… »
Čak i da sam ušla u finale bila bih poslednja, znam! Albanka napravila skandal, ispala s Evrovizije, a sad se oglasila

Čak i da sam ušla u finale bila bih poslednja, znam! Albanka napravila skandal, ispala s Evrovizije, a sad se oglasila

Mondo 11.05.2022
Albanska pedstavnica nije ušla u finale, ali u svom oglašavnju je poručila da je ona pobednica Evrovizije. Albanska pedstavnica nije ušla u finale, ali u svom oglašavnju je poručila da je ona pobednica Evrovizije. Albanija se nije plasirala u finale… »
Albanka se pela na muškarce, pa pokazala dvoglavog orla: Skandal na otvaranju Evrovizije! Evo zašto su morali da joj…

Albanka se pela na muškarce, pa pokazala dvoglavog orla: Skandal na otvaranju Evrovizije! Evo zašto su morali da joj…

Blic 10.05.2022
Pevačica Ronela Hajati (32) otvorila je večeras "Evroviziju", odnosno prvo polufinale, koje se održava u Torinu. Ronela je imala ekspolozivan nastup, koji je podrazumevao provokativnu odevnu kombinaciju, penjanje na momke sa kojima izvodi numeru, kao i… »
Skandal na otvaranju Evrovizije: Predstavnica Albanije pokazala dvoglavog orla!

Skandal na otvaranju Evrovizije: Predstavnica Albanije pokazala dvoglavog orla!

Večernje novosti 10.05.2022
PRVO polufinalno veče Evrovizije u Italiji počelo je - skandalom. Fot: Printskrin Albanija i njihova predstavnica Ronela Hajati sa numerom "Sekret" je otvorila ovogodišnju Evroviziju, a ona je nakon nastupa pokazala dvoglavog orla. S obzirom da pesma… »

Vesti dana »