Povezane vesti

Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

Biznis.rs 11.05.2022
Ministar momirović u diplomatskoj poseti rijadu. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Tomislav Momirović izjavio je da Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana, vrednog više od 100 milijardi dolara. „Mi… »
U planu avio-linija Rijad-Beograd: "Ova zemlja ubrzano napreduje, to je šansa za srpske firme"

U planu avio-linija Rijad-Beograd: "Ova zemlja ubrzano napreduje, to je šansa za srpske firme"

Telegraf 11.05.2022
Momirović se sastao i sa potpredsednikom kompanije Aramko, zaduženim za industrijski razvoj. - Srbija želi da bude deo velikog investicionog plana "Saudija 2030", koji podrazumeva investicije od 100 milijardi dolara u infrastrukturu - izjavio je danas… »
Momirović: Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

Momirović: Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

Danas 11.05.2022
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Tomislav Momirović izjavio je danas da Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana, vrednog više od 100 milijardi dolara. „Mi smo istakli da želimo da budemo deo… »
Srbija će direktno leteti do Saudijske Arabije: U planu uspostavljanje redovne avio-linije između Rijada i Beograda

Srbija će direktno leteti do Saudijske Arabije: U planu uspostavljanje redovne avio-linije između Rijada i Beograda

RINA 11.05.2022
Pretraga Registracija Srbija će direktno leteti do Saudijske Arabije: U planu uspostavljanje redovne avio-linije između Rijada i Beograda Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u Vladi Republike Srbije Tomislav Momirović izjavio je… »
Momirović: Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

Momirović: Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana

N1 Info 11.05.2022
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Tomislav Momirović izjavio je da Srbija želi da bude deo velikog saudijskog investicionog plana, vrednog više od 100 milijardi dolara. „Mi smo istakli da želimo da budemo deo impresivnog… »

Vesti dana »