Povezane vesti
Pahor predlaže da EU dodijeli BiH status kandidata bez dodatnih preduslova
Slobodna Evropa 11.05.2022
Predsjednik Slovenije Borut Pahor izjavio je u srijedu, 11. maja, da BiH treba dobiti kandidatski status za članstvo u Evropskoj uniji (EU) bez preduslova i da se onda traži od vlasti u BiH da ispune obaveze. "Znam kako je teško postići konsenzus o… »
Pahor pozvao da BiH što pre dobije status kandidata za članstvo u EU
Danas 11.05.2022
Predsednik Slovenije Borut Pahor izjavio je danas da BiH treba da dobije status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji (EU) bez preduslova i da se onda traži od vlasti BiH da ispune obaveze. „Znam kako je teško postići konsenzus o ovome, ali u ovom… »
Borut Pahor: BiH dati status kandidata za EU pa tražiti da ispune obaveze
Kurir 11.05.2022
Predsednik Slovenije Borut Pahor izjavio je da bi Bosna i Hercegovina trebalo da dobije status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji (EU) bez preduslova. Ali, kako dodaje, da se od vlasti u BiH onda traži da ispune obaveze. On je poručio da je… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 1 satjoš 29 povezanih

Užas kod Zrenjanina, mladić (27) divljao BMW-om, pa pokosio dve biciklistkinje: Jedna preminula na licu mesta
Mondo pre 2 satajoš 20 povezanih

Fon der Lajen i drugi lideri iz EU u ponedeljak u Vašingtonu sa Zelenskim i Trampom
Beta pre 21 minutajoš 66 povezanih

Macut: Napadi na državne institucije očigledan početak udara i na sudsku vlast
Euronews pre 16 minutajoš 11 povezanih