Povezane vesti

Nikolina Pišek nije u dobrim odnosima sa svekrom: Evo i šta je razlog

Nikolina Pišek nije u dobrim odnosima sa svekrom: Evo i šta je razlog

Nova 11.05.2022
Priča se da je zbog svega voditeljka izbegavala da dolazi u Beograd. Iznenadna smrt Vidoja Ristovića i događaji koji su usledili nakon te vesti samo su potvrdili ono što se po kuloarima govorilo već duže vreme, a to je da su odnosi između svekra… »
Bolna ispovest Nikoline Pišek posle svega: Otišla sam. Pokisla, obešenog nosa i srušenog sveta!

Bolna ispovest Nikoline Pišek posle svega: Otišla sam. Pokisla, obešenog nosa i srušenog sveta!

Svet & Skandal 11.05.2022
Bolna ispovest Nikoline Pišek – Voditeljku su pratile brojne predrasude i poniženja Voditeljka je ranije govorila o bolnim i neprijatnim iskustvima kao samohrane majke jedne devojčice, a sada je, ostala sama sa njih dve… Srpski istoričar Vidoje… »
Nikolina i Miša grof nisu bili u dobrim odnosima Otkrivamo glavni razlog porodičnog sukoba, svekar joj ovo nikako nije…

Nikolina i Miša grof nisu bili u dobrim odnosima Otkrivamo glavni razlog porodičnog sukoba, svekar joj ovo nikako nije…

Kurir 11.05.2022
Iznenadna smrt Vidoja Ristovića i događaji koji su usledili nakon te vesti samo su potvrdili ono što se po kuloarima govorilo već duže vreme, a to je da su odnosi između svekra Miše Grofa i snajke Nikoline Pišek narušeni. Kako Kurir saznaje od… »
Ispovest Nikoline Pišek: „Mnogo je poniženja kroz koja prolaze samohrane majke“

Ispovest Nikoline Pišek: „Mnogo je poniženja kroz koja prolaze samohrane majke“

Nova 11.05.2022
Voditeljka je izgubila supruga Vidoja Ristovića, sa kojim ima ćerkicu, a malo ko zna koliko se namučila sa prvom naslednicom, koju je dobila u studentskim danima, o čemu je svojevremeno napisala emotivan tekst. Nikolina Pišek je mnogo pre braka sa… »
Miša Grof o podeli imovine sa snahom Nikolinom Pišek: „Sve je na moje ime“

Miša Grof o podeli imovine sa snahom Nikolinom Pišek: „Sve je na moje ime“

Nova 11.05.2022
Viktor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, oglasio nakom smrti sina Vidoja Ristovića i progovorio o podeli imovine. Miša Grof je, naime, otkrio da se sva imovina njegovog sina vodi na njegovo ime i da će o podeli nasledstva, kad za to dođe vreme… »
Sva imovina je na moje ime! Šok izjava oca pokojnog Vidoja Ristovića: Moje nasledstvo je moja stvar, sve je moje

Sva imovina je na moje ime! Šok izjava oca pokojnog Vidoja Ristovića: Moje nasledstvo je moja stvar, sve je moje

Kurir 11.05.2022
Otac preminulog Vidoja Ristovića Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof oglasio nakom smrti sina na temu podele imovine, pa je u besu prokomentarisao da od toga nema ništa. On je u razgovoru za Republiku potvrdio pisanje Kurira da se sva imovina u… »

Vesti dana »