Povezane vesti
Šmit: Republika Srpska usvaja zakone koji potkopavaju suverenitet BiH
Nova 11.05.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio je danas na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija da se promene ustavnog poretka u Bosni i Hercegovini ne mogu činiti jednostrano, već samo kroz odluke državnog parlamenta. Podnoseći Savetu… »
Šmit pred Savetom bezbednosti: Insistiranje na originalnom Dejtonu nepoštovanje Ustava
RTS 11.05.2022
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit je, na sednici Saveta bezbednosti posvećenoj stanju u toj zemlji, rekao da fraza "originalni Dejton" koju, kako kaže, često koriste u Republici Srpskoj otkriva nepoštovanje Ustava. Kristijan Šmit je rekao da se… »
Vesti dana »
Broj žrtava zemljotresa na Filipinima porastao na 12, broj povređenih na 200
RTV pre 33 minutajoš 22 povezane
Preliminarni rezultati izbora na Kosovu: Pokret Samoopredeljenje vodi, Srpska lista osvojila većinu u srpskim sredinama
NIN pre 23 minutajoš 19 povezanih
U Nišu početkom nedelje veoma toplo potom osveženje uz pljuskove i grmljavinu
Naissus info pre 7 minutajoš 14 povezanih
Strašna odmazda Izraela na napad Irana, eksplozije u Teheranu! Netanjahu ne sluša Trampa, rakete doleću iz Jemena, sirene u Jerusalimu i Tel Avivu (foto, video)
Kurir pre 8 minutajoš 12 povezanih
Simić: Po preliminarnim rezultatima Srpska lista osvojila svih deset mandata na izborima na Kosovu
Beta pre 7 satijoš 7 povezanih


