Povezane vesti

Bivši fudbaler na meti poznatog lopova: Nekadašnji "pajtos" Badžinog sina opljačkao Jestrovićevu vilu, a evo koga je…

Bivši fudbaler na meti poznatog lopova: Nekadašnji "pajtos" Badžinog sina opljačkao Jestrovićevu vilu, a evo koga je…

Kurir 12.05.2022
Na meti lopova Draga M. (62) koji je uhapšen zbog sumnje da je na Dedinju opljačkao pet luksuznih kuća, bio je i bivši fudbaler Nenad Jestrović, ali i predstavnik jedne strane ambasade u Srbiji. Kako Kurir saznaje, i ostali oštećeni su predstavnici… »
Cela porodica trpi nasilje Ispovest Momira kog je žena ubola nožem: Kuvao sam kafu kad je prišla sa leđa i prislonila nož…

Cela porodica trpi nasilje Ispovest Momira kog je žena ubola nožem: Kuvao sam kafu kad je prišla sa leđa i prislonila nož…

Kurir 12.05.2022
Beogradska policija uhapsila je juče Divnu M. (63) jer je nožem napala muža Momira M. (63) i povredila ga u stanu u Mirijevu. On je rekao za Kurir sa problemi traju godinama. - Kuvao sam kafu kad je prišla sa leđa i prislonila nož. Kada sam pokušao… »
Ovo je priča Momira (63) koga je nožem napala supruga: "Prišla mi je sa leđa i ubola me, sve nas maltretira"

Ovo je priča Momira (63) koga je nožem napala supruga: "Prišla mi je sa leđa i ubola me, sve nas maltretira"

Telegraf 12.05.2022
Njegovoj supruzi je određen pritvor zbog krivičnog dela nasilja u porodici. Momira M. (63) iz beogradskog naselja Mirijevo napala je supruga D.M. (63) juče kuhinjskim nožem i sva je sreća jer je nesrećni čovek uspeo da joj otme nož i pozove… »
Uzela sam nož jer me je nazvao zlom: Ovako se branila žena koja je izbola muža

Uzela sam nož jer me je nazvao zlom: Ovako se branila žena koja je izbola muža

Nova 12.05.2022
Policija na Zvezdari uhapsila je D. M. (63) nakon što je njen suprug M. M. (63) pozvao policiju i prijavio da ga je povredila kuhinjskim nožem u zajedničkom stanu u beogradskom naselju Mirijevo. Napad se dogodlo juče oko 14 sati, a D.M. je određen… »
Saslušana žena koja je u mirijevu izbola muža: Rekao mi je da sam najveće zlog koje hoda!

Saslušana žena koja je u mirijevu izbola muža: Rekao mi je da sam najveće zlog koje hoda!

Kurir 12.05.2022
Policija na Zvezdari uhapsila je D. M. (63) nakon što je njen suprug Momir M. (63) pozvao policiju i prijavio da ga je povredila kuhinjskim nožem u zajedničkom stanu u beogradskom naselju Mirijevo. Kako se saznaje, napad se dogodlo juče oko 14 sati, a… »
Saslušana žena (63) koja je na Mirijevu izbola muža: "Uzela sam iz kuhinje nož jer me je nazvao zlom"

Saslušana žena (63) koja je na Mirijevu izbola muža: "Uzela sam iz kuhinje nož jer me je nazvao zlom"

Telegraf 12.05.2022
Napad se dogodlo juče oko 14 sati, a D.M. je određen pritvor do 48 sati nakon čega će biti saslušana u tužilaštvu zbog nasilja u porodici. Policija na Zvezdari uhapsila je D. M. (63) nakon što je njen suprug M. M. (63) pozvao policiju i prijavio… »
Užas u Mirijevu: Žena kuhinjskim nožem izbola muža

Užas u Mirijevu: Žena kuhinjskim nožem izbola muža

Kurir 12.05.2022
Beogradska policija uhapsila je juče D. M. (63) jer je nožem napala muža M. M. (63) i povredila ga u stanu u Mirijevu. Prema informacijama, muškarac je uboden u ruku kihinjskim nožem. - Policija je saslušala povređenog koji je rekao da je napadnut… »
Žena kuhinjskim nožem izbola muža u stanu u Mirijevu

Žena kuhinjskim nožem izbola muža u stanu u Mirijevu

Nova 12.05.2022
Beogradska policija uhapsila je juče D. M. (63) jer je nožem napala muža M. M. (63) i povredila ga u stanu u Mirijevu. Prema objavljenim informacijama, muškarac je uboden u ruku kihinjskim nožem. „Policija je saslušala povređenog koji je rekao da… »
Žena kuhinjskim nožem izbola muža u stanu u Mirijevu

Žena kuhinjskim nožem izbola muža u stanu u Mirijevu

Telegraf 12.05.2022
Žena je uhapšena i određen joj je pritvor do 48 sati zbog nasilja u porodici. Beogradska policija uhapsila je juče D. M. (63) jer je nožem napala muža M. M. (63) i povredila ga u stanu u Mirijevu, saznaje Telegraf.rs. Prema našim informacijama… »

Vesti dana »