Povezane vesti

David kasapio babu pred očima nepokretnog unuka: Ubica iz Koteža priznao zločin

David kasapio babu pred očima nepokretnog unuka: Ubica iz Koteža priznao zločin

Telegraf 12.05.2022
Dudić se inače nalazi u Specijalnoj zatvorakoj bolnici na psihijatrijskom lečenju. U Višem sudu u Beogradu danas je David Dudić (25) na suđenju priznao da je ubio svoju baku Desanku Dudić (70), na njen rođendan 15. decembra prošle godine u… »
Ubica iz koteža na sudu tražio oproštaj od oca Ubio babu pred nepokretnim bratom! Danas priznao zločin, suđenje zbog ovog…

Ubica iz koteža na sudu tražio oproštaj od oca Ubio babu pred nepokretnim bratom! Danas priznao zločin, suđenje zbog ovog…

Kurir 12.05.2022
David Dudić (24) priznao je danas pred Višim sudom u Beogradu da je u decembru prošle godine ubio svoju babu Desanku Dudić u njenom stanu u Kotežu. Okrivljenom Dudiću je dijagnostifikovan psihički poremećaj i on se od 25. marta nalazi na odeljenju… »
Optuženi priznao da je ubio svoju baku

Optuženi priznao da je ubio svoju baku

Dnevnik 12.05.2022
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas je David Dudić (25) na suđenju priznao da je ubio svoju baku Desanku Dudić (70), na njen rođendan 15. decembra prošle godine u beogradskom naselju Kotež. Dudić se inače nalazi u Specijalnoj zatvorakoj… »
Dudić priznao da je ubio svoju babu: Tražio joj novac, pa je brutalno izbo

Dudić priznao da je ubio svoju babu: Tražio joj novac, pa je brutalno izbo

Nova 12.05.2022
U Višem sudu u Beogradu danas je David Dudić (25) na suđenju priznao da je ubio svoju baku Desanku Dudić (70), na njen rođendan 15. decembra prošle godine u beogradskom naselju Kotež. Dudić se inače nalazi u Specijalnoj zatvorakoj bolnici na… »
Izbo babu šrafcigerom naočigled bolesnog brata: Počinje suđenje Dudiću

Izbo babu šrafcigerom naočigled bolesnog brata: Počinje suđenje Dudiću

Nova 12.05.2022
U Višem sudu u Beogradu počinje suđenje Davidu Dudiću, koji je okrivljen za ubistvo svoje babe Desanke Dudić (70). Zločin se dogodio 15. decembra prošle godine, kada je David došao u stan svoje babe na Kotežu i surovo je ubio. Dudić je bio… »
"On više nije moj sin, bitno mi je samo da bude osuđen": Počinje suđenje Davidu za brutalno ubistvo bake koju je pred…

"On više nije moj sin, bitno mi je samo da bude osuđen": Počinje suđenje Davidu za brutalno ubistvo bake koju je pred…

Blic 12.05.2022
Danas u Višem sudu u Beogradu počinje suđenje Davidu Dudići (24), okrivljenom za ubistvo svoje bake Desanke Dudić (70). Ubistvo za koje je Dudić okrivljen dogodilo se u decembru prošle godine u Desankinom stanu u Kotežu. Žena je do smrti brutalno… »

Vesti dana »