Povezane vesti

Visković: Srbija ne treba da odlaže odluke, rat u Ukrajini će još trajati

Visković: Srbija ne treba da odlaže odluke, rat u Ukrajini će još trajati

Danas 12.05.2022
Niko ne može da predvidi u kom pravcu će se kretati rat u Ukrajini narednih meseci, ali će posledice po Evropu i Srbiju svakako biti značajne, rečeno je na tribini „Agresija na Ukrajinu – preokret geopolitičkih odnosa i gde je Srbija“ u… »
Visković: Dugo se nalazimo u poziciji Buridanovog magarca između dva plasta sena

Visković: Dugo se nalazimo u poziciji Buridanovog magarca između dva plasta sena

N1 Info 12.05.2022
"Mi smo energetski zavisni od Rusije, trgovinski zavisni od Evropske unije, a finansijski zavisni od SAD i Kine i pitanje koje se postavlja je šta zapravo mi hoćemo, rekao je profesor Fakulteta političkih nauka Ivo Visković na tribini koju je… »
Visković: Dugo smo u poziciji Buridanovog magarca između dva plasta sena

Visković: Dugo smo u poziciji Buridanovog magarca između dva plasta sena

Nova 12.05.2022
"Mi smo energetski zavisni od Rusije, trgovinski zavisni od Evropske unije, a finansijski zavisni od SAD i Kine i pitanje koje se postavlja je šta zapravo mi hoćemo, rekao je profesor Fakulteta političkih nauka Ivo Visković na tribini koju je… »
VIDEO Agresija na Ukrajinu: Da li je Vučić svestan promena

VIDEO Agresija na Ukrajinu: Da li je Vučić svestan promena

Nova 12.05.2022
Agresija na Ukrajinu promenila je ne samo odnos između velikih sila, nego nužno i mesto malih država kakva je Srbija. Koje su bitne odlike nastajućeg svetskog poretka i da li je političko vođstvo Srbije svesno promena koje se odvijaju, pitanja su… »

Vesti dana »

Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 1 satjoš 17 povezanih
PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

PVO spas: Zelenski otkrio kad će kraj

B92 pre 1 satjoš 15 povezanih
Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Politika pre 1 satjoš 13 povezanih