Povezane vesti

Jokić: Ne mogu da dam odgovor o igranju za reprezentaciju

Jokić: Ne mogu da dam odgovor o igranju za reprezentaciju

Dnevnik 12.05.2022
SOMBOR: Razgovarao sam sa selektorom Svetislavom Pešićem, imamo neki plan, pa ćemo videti da li će to tako da bude, videćemo šta će se sve izdešavati. Ne mogu da dam odgovor hoću li igrati na Evropskom prvenstvu, sačekaćemo po tom pitanju… »
Jokić: Pešić i ja imamo plan!

Jokić: Pešić i ja imamo plan!

N1 Info 12.05.2022
Nikola Jokić ponovo je drugu godinu zaredom izabran za najkorisnijeg igrača najbolje košarkaške lige na svetu NBA, što je bio povod da razgovara sa novinarima. Predstavnike domaćih medija je najviše zanimalo da li će posle pauze nastupati za… »
Jokić progovorio, deluje ohrabrujuće, hoće li zaigrati za Srbiju na Evrobasketu?

Jokić progovorio, deluje ohrabrujuće, hoće li zaigrati za Srbiju na Evrobasketu?

Sportske.net 12.05.2022
Nikola Jokić je na originalan način dobio priznanje za MVP u NBA ligi, nagradu je primio u Somboru. Nakon toga, usledila je onlajn konferencija za američke medije, a odgovorio je i na pitanje da li će zaigrati za Srbiju na predstojećem Evrobasketu… »
Jokić i reprezentacija: Ne mogu sada da dam odgovor!

Jokić i reprezentacija: Ne mogu sada da dam odgovor!

Hot sport 12.05.2022
Jokić i dalje razmišlja. Srpski košarkaš, Nikola Jokić, drugu godinu u nizu odarban je za MVP NBA lige. Laskavo priznanje je dobio drugu godinu za redom, a sada ima podjednako nagrada kao veličine poput Adetokumpa, Birda ili Čembrlejna. Ipak, ono… »
Jokić o Kariju i reprezentaciji: Pričali smo, imamo plan

Jokić o Kariju i reprezentaciji: Pričali smo, imamo plan

Nova 12.05.2022
Centar Denvera o nastupu za nacionalni tim. Nikola Jokić je nakon zvanične dodele MVP nagrade održao konferenciju za medije na kojoj je govorio o raznim temama. Ona koja najviše zanima ljubitelje košarke u Srbiji je reprezentacija, a centar Denvera… »
Jokić: Pešić i ja imamo plan!

Jokić: Pešić i ja imamo plan!

Sport klub 12.05.2022
Nikola Jokić ponovo je drugu godinu zaredom izabran za najkorisnijeg igrača najbolje košarkaške lige na svetu NBA, što je bio povod da razgovara sa novinarima. Predstavnike domaćih medija je najviše zanimalo da li će posle pauze nastupati za… »
Jokić se oglasio o reprezentaciji: Pričao sam sa Pešićem! Da li će MVP igrati za Srbiju? Evo šta je poručio iz Sombora!

Jokić se oglasio o reprezentaciji: Pričao sam sa Pešićem! Da li će MVP igrati za Srbiju? Evo šta je poručio iz Sombora!

Mondo 12.05.2022
Nikola Jokić potvrdio da je razgovarao sa Svetislavom Pešićem o predstojećem Evrobasketu. Nikola Jokić potvrdio da je razgovarao sa Svetislavom Pešićem o predstojećem Evrobasketu. Nikola Jokić je drugu godinu zaredom MVP NBA lige. Odbranio je… »

Vesti dana »