Povezane vesti

Ne bih te ni je**o da sam napolju! Karambol dalile i cara: Zaletela se na njega i gađala ga, on je gurnuo iz sve snage!

Ne bih te ni je**o da sam napolju! Karambol dalile i cara: Zaletela se na njega i gađala ga, on je gurnuo iz sve snage!

Mondo 12.05.2022
Dalila i Filip Car više ne mogu ni pet minuta jedno pored drugog, pa je opet došlo do sukoba i najstrašnijih uvreda. Dalila i Filip Car više ne mogu ni pet minuta jedno pored drugog, pa je opet došlo do sukoba i najstrašnijih uvreda. Dalila… »
Tuča dalile i filipa Car brutalno odgurnuo Dalilu, izgovorio joj stravične stvari, prekinuta emisija zbog njihovog sukoba…

Tuča dalile i filipa Car brutalno odgurnuo Dalilu, izgovorio joj stravične stvari, prekinuta emisija zbog njihovog sukoba…

Alo 12.05.2022
Njih dvoje su sukob nastavili i u spavaćoj sobi, gde je došlo i do gađanja. Dalila Dragojević i Filip Car prekinuli su emisiju "Pitanja gledalaca" i započeli žestoku svađu. - Tek ćeš da imaš nova saznanja. Možda ćeš da saznaš i da sam imala… »
Da sam napolju ne bih te ni j**AO! Brutalan sukob Dalile i Cara, gurnuo ju je iz sve snage, obezbeđenje odmah uletelo! (video)

Da sam napolju ne bih te ni j**AO! Brutalan sukob Dalile i Cara, gurnuo ju je iz sve snage, obezbeđenje odmah uletelo! (video)

Kurir 12.05.2022
Dalila Dragojević i Filip Car prekinuli su emisiju "Pitanja gledalaca" i započeli žestoku svađu. - Tek ćeš da imaš nova saznanja. Možda ćeš da saznaš i da sam imala s*ks - govorila je Dalila. - Pa kad kažeš da ćeš da skineš gaće i… »

Vesti dana »