Povezane vesti

"Ne podržavamo dogovor dva čoveka iza zatvorenih vrata": Veselinović: Spremni smo za nove izbore u Beogradu kad god da budu

"Ne podržavamo dogovor dva čoveka iza zatvorenih vrata": Veselinović: Spremni smo za nove izbore u Beogradu kad god da budu

Blic 13.05.2022
Bićemo spreman za nove izbore u Beogradu, kada god oni budu raspisani, kaže funkcioner Pokreta "Ne davimo Beograd" (NDBGD) i kandidat za gradonačelnika na završenim beogradskim izborima Dobrica Veselinović. - Mislim da odluke treba da donose… »
Dobrica Veselinović: „Ne davimo Beograd“ spremni za nove gradske izbore

Dobrica Veselinović: „Ne davimo Beograd“ spremni za nove gradske izbore

N1 Info 13.05.2022
Član Malog veća pokreta "Ne davimo Beograd" Dobrica Veselinović rekao je da će biti spremni da ponude zeleno-levu političku alternativu na novim izborima za Beograd, kad god se dese. „Mislim da je nezahvalno to sada prognozirati, imajući u vidu da… »
Dobrica Veselinović: Spremni smo za nove izbore u Beogradu, nudimo zeleno-levu alternativu

Dobrica Veselinović: Spremni smo za nove izbore u Beogradu, nudimo zeleno-levu alternativu

Beta 13.05.2022
Član Malog veća pokreta "Ne davimo Beograd" Dobrica Veselinović rekao je da će biti spremni da ponude zeleno-levu političku alternativu na novim izborima za Beograd, kad god se dese. "Mislim da je nezahvalno to sada prognozirati, imajući u vidu da… »
Veselinović: Spremni za nove izbore u Beogradu, nudimo zeleno-levu alternativu

Veselinović: Spremni za nove izbore u Beogradu, nudimo zeleno-levu alternativu

Nova 13.05.2022
Član Malog veća pokreta "Ne davimo Beograd" Dobrica Veselinović rekao je da će biti spremni da ponude zeleno-levu političku alternativu na novim izborima za Beograd, kad god se dese. „Mislim da je nezahvalno to sada prognozirati, imajući u vidu da… »

Vesti dana »