Povezane vesti

Kolike su šanse da Konstrakta pobedi na Evroviziji? Evo šta kažu statistike

Kolike su šanse da Konstrakta pobedi na Evroviziji? Evo šta kažu statistike

Lepota i zdravlje 13.05.2022
Sezona Blizanaca nam stiže 20. maja, a šta nam ovaj period priprema, otkrivamo vam u nastavku. Kako se polako završava sezona Bika, upijamo posled... Otkako se pojavila na muzičkoj sceni, samopouzdanje pevačice Lizo je u prvom planu. A kako je uspela… »
I šta ćemo SAD? Konstrakta u finalu - kvota na pobedu Srpkinje je brutalna!

I šta ćemo SAD? Konstrakta u finalu - kvota na pobedu Srpkinje je brutalna!

Kurir 13.05.2022
Nakon drame u polufinalu Konstrakta peva za titulu u Torinu! Dramatično proglašenje finalista u drugoj polufinalnoj večeri za Pesmu Evrovizije koja se održava u Torinu prošlo je na najbolji mogući način. Dugo smo čekali, strepeli, ali je na kraju… »
Konstrakta: Nisam čula sebe, već publiku kako tapše i peva

Konstrakta: Nisam čula sebe, već publiku kako tapše i peva

RTV 13.05.2022
TORINO - Srpska predstavnica na Evroviziji Ana Đurić Konstrakta izjavila je nakon prolaska u finale ovog takmičenja koje se održava u Torinu da je zahvalna na podršci gledalaca iz publike. "Veoma sam zahvalna na podršci gledalaca, osećam se dobro… »
Ovakav prizor se retko viđa: Novinari širom sveta pevali "biti zdrava" i aplaudirali Konstrakti, ona šaljivo poručila…

Ovakav prizor se retko viđa: Novinari širom sveta pevali "biti zdrava" i aplaudirali Konstrakti, ona šaljivo poručila…

Blic 13.05.2022
Srpska predstavnica na Evroviziji Ana Djurić Konstrakta izjavila je nakon prolaska u finale ovog takmičenja koje se održava u Torinu da je zahvalna na podršci gledalaca iz publike. Naime, na evrovizijskoj pres konferenciji, Konstraktu su pitali šta… »
Konstrakta: U jednom trenutku sam samo čula publiku kako tapše i peva sa mnom

Konstrakta: U jednom trenutku sam samo čula publiku kako tapše i peva sa mnom

RTS 13.05.2022
Svi smo sinoć navijali za Konstraktu i iščekivali da uđe u finale. Nema sumnje da je mnogima bila potrebna voda da se smire nakon, za sve u Srbiji, napete završnice, ali čini se da je Konstrakta bila prilično opuštena cele večeri. Na konferenciji… »

Vesti dana »