Povezane vesti

Momčilo boluje od hronične bolesti: Bori se za novi bubreg – i novi život

Momčilo boluje od hronične bolesti: Bori se za novi bubreg – i novi život

Nova 13.05.2022
Momčilo Vukotić je živeo uobičajenim životom sve do svoje 26 godine. Na kontrolnom pregledu u januaru 2020. godine saopšteno mu je da boluje od hronične bubrežne insuficijencije i da je bolest već dostigla treći od pet stadijuma. U julu 2021… »
Momčilo je osetio čudan bol u potiljku: Rekli su mu da izvadi krv, od tada kreće borba, jer bolest galopira

Momčilo je osetio čudan bol u potiljku: Rekli su mu da izvadi krv, od tada kreće borba, jer bolest galopira

Telegraf 13.05.2022
Pre samo nešto od više od dve godine Momčilo je živeo baš onako kako žive i svi njegovi vršnjaci - putovao je, izlazio, radio, družio se... Momčilo Vukotić je živeo uobičajenim životom sve do svoje 26 godine. Na kontrolnom pregledu u januaru… »
Jedna julska noć dramatično je promenila Momčilov život: "Tada sam shvatio da više ništa neće biti isto"

Jedna julska noć dramatično je promenila Momčilov život: "Tada sam shvatio da više ništa neće biti isto"

Euronews 13.05.2022
Momčilo Vukotić je živeo uobičajenim životom sve do svoje 26 godine. Na kontrolnom pregledu u januaru 2020. godine saopšteno mu je da boluje od hronične bubrežne insuficijencije i da je bolest već dostigla treći od pet stadijuma. U julu 2021… »
"Kao da je sve stalo, gledao sam cev u vratu i krv u njoj": Kobna julska noć preokrenula je Momčilov život, od tada se…

"Kao da je sve stalo, gledao sam cev u vratu i krv u njoj": Kobna julska noć preokrenula je Momčilov život, od tada se…

Blic 12.05.2022
"Tog jula 2021. godine kao u nekom snu koji niko ne može ni da zamisli, sve za moju porodicu kreće putem kojim ne treba. Imao sam neopisive bolove i dok su mi postavljali fistulu za dijalizu, u drugoj bolnici moja majka je ležala na operacionom stolu… »

Vesti dana »