Povezane vesti

Gradonačelniku Novog Sada, Vatrogasnom savezu i Dečijem selu najviša priznanja Crvenog krsta Srbije

Gradonačelniku Novog Sada, Vatrogasnom savezu i Dečijem selu najviša priznanja Crvenog krsta Srbije

Blic 13.05.2022
Na svečanoj ceremoniji dodele najviših priznanja Crvenog krsta Srbije, između ostalih, Zlatni znak Crvenog krsta Srbije dodeljen je i gradonačelniku Vučeviću za značajne rezultate u ostvarivanju zadataka i ciljeva Crvenog krsta. Medalja Crvenog… »
Vučević: Čast mi je što sam dobitnik Zlatnog znaka Crvenog krsta Srbije, to nije nagrada za pojedinca, već za sve…

Vučević: Čast mi je što sam dobitnik Zlatnog znaka Crvenog krsta Srbije, to nije nagrada za pojedinca, već za sve…

Kurir 13.05.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, zajedno je sa predstavnicima Crvenog krsta Srbije, Vojvodine i Novog Sada prisustvovao svečanoj ceremoniji dodele medalja i Zlatnih znakova Crvenog krsta Srbije. Između ostalih, tom prilikom, Zlatni znak… »
Ceremonija dodele medalja i Zlatnih znakova Crvenog krsta Srbije

Ceremonija dodele medalja i Zlatnih znakova Crvenog krsta Srbije

RTV 13.05.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, zajedno je sa predstavnicima Crvenog krsta Srbije, Vojvodine i Novog Sada prisustvovao svečanoj ceremoniji dodele medalja i Zlatnih znakova Crvenog krsta Srbije. Između ostalih, tom prilikom, Zlatni… »
Uručena priznanja Crvenog krsta Srbije

Uručena priznanja Crvenog krsta Srbije

Dnevnik 13.05.2022
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, zajedno je sa predstavnicima Crvenog krsta Srbije, Vojvodine i Novog Sada prisustvovao svečanoj ceremoniji dodele medalja i Zlatnih znakova Crvenog krsta Srbije. Između ostalih, tom prilikom, Zlatni… »

Vesti dana »