Povezane vesti

Malo poznata priča Krstića: Teo mi je kum, ali nismo pričali godinu dana

Malo poznata priča Krstića: Teo mi je kum, ali nismo pričali godinu dana

Nova 13.05.2022
Evroliga je odlučila da na poseban način obradi fenomen koji je u košarci prvi put viđen prošle godine, a u razgovoru su otkrivene i mnogi nepoznati detalji. Evroliga je odlučila da snimi dokumentarac pod nazivom „Srbija, zemlja MVP“, a najbolji… »
Nenad Krstić o teodosiću: ‘Bili smo cimeri, a godinu dana nismo govorili! Moj kum igrače na terenu čini boljim!’

Nenad Krstić o teodosiću: ‘Bili smo cimeri, a godinu dana nismo govorili! Moj kum igrače na terenu čini boljim!’

Hot sport 13.05.2022
Zanimljiva ispovest nekadašnjeg centra CSKA. Bivši kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, Nenad Krstić, govoreći za Evroligin dokumentarac o ‘Srbiji zemlji MVP‘, otkrio da godinu nije govorio sa Milošem Teodosićem. Krstić i iskusni… »
Dugo skrivana tajna: Kumovi Krstić i Teodosić više od godinu dana nisu govorili, i to dok su bili cimeri (video)

Dugo skrivana tajna: Kumovi Krstić i Teodosić više od godinu dana nisu govorili, i to dok su bili cimeri (video)

Večernje novosti 13.05.2022
Veliko priznanje za sjajne srpske košarkaše, ali pre svega ogromna čast za Srbiju kao zemlju koja ima puno pravo da bude ponosna na ono što je izrodila. Nikola Jokić je ponovo MVP najjače košarkaške lige na svetu, Miloš Teodosić je proglašen za… »
Krstić: Teodosić i ja nismo pričali godinu dana

Krstić: Teodosić i ja nismo pričali godinu dana

Sport klub 13.05.2022
Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Nenad Krstić otkrio je za Evroligin dokumentarac o "Srbiji, zemlji MVP", kako godinu dana nije govorio sa svojim kumom Milošem Teodosićem, koji je nedavno osvojio Evrokup sa Virtusom. Njih dvojica su bili… »
"Teo mi je kum, ali nismo pričali godinu dana" Nenad Krstić otkrio kada su se posvađali - 12 meseci ćutali u sobi!

"Teo mi je kum, ali nismo pričali godinu dana" Nenad Krstić otkrio kada su se posvađali - 12 meseci ćutali u sobi!

Mondo 13.05.2022
Nenad Krstić otkrio zanimljivu anegdotu o svađi sa kapitenom srpske repezentacije. Nenad Krstić otkrio zanimljivu anegdotu o svađi sa kapitenom srpske repezentacije. Legendarni srpski centar Nenad Krstić otkrio je za Evroligin dokumentarac o "Srbiji… »

Vesti dana »