Povezane vesti
Sutra dve humanitarne akcije
NoviSad.com 13.05.2022
Novi Sad – Humanitarna trka „Dok dišem, nadam se“ biće održana sutra pre s ciljem skretanja pažnje na tegobe osoba obolelih od cistične fibroze. Maj je mesec podizanja svesti o cističnoj fibrozi na globalnom nivou. Reč je o neizlečivoj, genetički… »
"Dok dišem, nadam se": Sutra u Novom Sadu startuje trka za obolele od cistične fibroze
Blic 13.05.2022
Udruženje za pomoć i podršku osobama sa cističnom fibrozom Srbije (CF Srbije) organizuje humanitarnu trku pod nazivom "Dok dišem, nadam se". Trka počinje sutra u 11 časova startom kod Žeželjevog mosta na trasi dugoj 3,8 km a cilj će biti kod CF… »
„Dok dišem, nadam se“ humanitarna trka u subotu, 14. maja
RTV 13.05.2022
NOVI SAD - Humanitarna trka „Dok dišem, nadam se“ biće održana u subotu, 14. maja u Novom Sadu, a s ciljem skretanja pažnje javnosti na tegobe osoba obolelih od cistične fibroze. Maj je mesec podizanja svesti o cističnoj fibrozi na globalnom nivou. Reč… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Nastavak teške borbe i dolazak međunarodnih helikoptera
Naslovi.ai pre 1 satjoš 95 povezanih
Narandžasti meteoalarm za Šumadiju: Toplotni talas do 24. avgusta, novi temperaturni maksimumi 25, 28. i 29. avgusta
iKragujevac pre 3 satajoš 37 povezanih
Ko je predsednik opštine Ivanjica, koji je izviždan na otvaranju režimske Nušićijade?
Ozon press pre 7 satijoš 6 povezanih
SAD uvele carine od 50 odsto na kanadsku robu, Otava najavljuje recipročne mere
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 23 povezane
Treneru Hetafea Partizan u drugom planu: "Najvažnija stvar je liga, ove sezone smo..."
Telegraf pre 16 minutajoš 31 povezana



