Povezane vesti
Indija: Neregulisani izvoz pšenice izazvao porast cena
RTV 14.05.2022
NJU DELHI - Samo nekoliko sati nakon što je Indija zabranila izvoz pšenice, zvaničnici indijske vlade predočili su da ove godine nije došlo do dramatičnog pada proizvodnje pšenice, ali je neregulisani izvoz doveo do rasta lokalnih cena. "Ne želimo da se… »
Indijske vlasti zabranile izvoz pšenice
Biznis.rs 14.05.2022
isporuke dozvoljene samo gde je ranije odobrena prodaja. Indija je zabranila izvoz pšenice, saopštila je vlada u Nju Delhiju. Ta odluka države stupila je na snagu u petak veče. Indija, drugi najveći proizvođač pšenice u svetu, i pokušava da smanji cenu… »
Rat u Ukrajini i globalni problem sa hranom: Indija zabranila izvoz pšenice
Euronews 14.05.2022
Indija je zabranila izvoz pšenice i ta odluka države stupila je na snagu u petak kasno uveče, saopštila je vlada u Nju Delhiju. Drugi najveći proizvođač pšenice na svetu pokušava da smanji cenu na lokalnom tržistu. Isporuke pšenice su dozvoljene samo u… »
Vesti dana »

Predstojeći samit Trampa i Putina na Aljasci: test za mir u Ukrajini i reakcije međunarodne zajednice
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 35 povezanih

U prvom upisnom roku na bu upisano skoro 11.000 studenta, evo koliko je mesta ostalo za drugi krug i gde
Blic pre 8 minutajoš 17 povezanih

Veliki požari kod Splita i u Crnoj Gori ugrožavaju objekte, angažovane brojne vatrogasne ekipe
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 15 povezanih