Povezane vesti

Ovo su najsurovije žene ubice u Srbiji: Od serijske trovačice baba Anujke do Tereze koja je testerom raskomadala muža i…

Ovo su najsurovije žene ubice u Srbiji: Od serijske trovačice baba Anujke do Tereze koja je testerom raskomadala muža i…

Kurir 14.05.2022
Vest da je Tereza P. na najbrutalniji način ubila svog muža u Zrenjaninu, a zatim ga sekla motornom testerom i kuvala delove tela, šokirala je celu Srbiju. Ovaj surovi zločin nesumnjivo je podsetio na neke od najpoznatijih žena-ubica u Srbiji, koje… »
Tereza isekla muža i kuvala ga u loncu, a parira joj i Crna Jasmina iz Lazarevca: Muža zaklala na spavanju i zalivala…

Tereza isekla muža i kuvala ga u loncu, a parira joj i Crna Jasmina iz Lazarevca: Muža zaklala na spavanju i zalivala…

Kurir 14.05.2022
Kada se ovih dana pomene ime Tereza Perić (46) iz Zrenjanina, svi se slede, jer je upravo ona osumnjičena da je počinila najmonstruozniji zločin koji je zabeležen u Srbiji. Nažalost, Perićeva nije jedina koja je ove godine presudila svom životnom… »
Najsurovije žene-ubice u Srbiji: Od babe Anujke do Crne Jasmine

Najsurovije žene-ubice u Srbiji: Od babe Anujke do Crne Jasmine

Nova 14.05.2022
Vest da je Tereza P. na najbrutalniji način ubila svog muža u Zrenjaninu, a zatim ga sekla motornom testerom, šokirala je celu Srbiju. Ovaj surovi zločin nesumnjivo je podsetio na neke od najpoznatijih žena-ubica u Srbiji, koje su hladnokrvno… »
Trećina prijavljenih slučajeva nasilja u porodici je nad muškarcima! Slučaj jezivog ubistva iz Zrenjanina pokazao za šta…

Trećina prijavljenih slučajeva nasilja u porodici je nad muškarcima! Slučaj jezivog ubistva iz Zrenjanina pokazao za šta…

Blic 14.05.2022
Tema porodičnog nasilja u Srbiji je, nažalost, uvek aktuelna. Primeri prebijanja, psihičkog maltretiranja, seksualnog zlostavljanja i trumirane dece često se mogu čuti u javnosti. Većini je zajedničko da su centralne žrtve nasilja žene i deca… »
"Ćutite, ja ću njega da skuvam i bacim, a vi idite": Tereza ćerku i sina pustila u kuću nakon zločina, dala im bensedine…

"Ćutite, ja ću njega da skuvam i bacim, a vi idite": Tereza ćerku i sina pustila u kuću nakon zločina, dala im bensedine…

Blic 13.05.2022
Ja sam ovo slutio, uvek sam mu govorio da će ga ona ubiti. Čak 28 godina sam proveo u braku s njom, imala je situacije da je krenula nožem i na mene. Rekao sam mu da će ga povrediti i ubiti, a on je govorio da je ona njegova ljubav, jedina na svetu… »

Vesti dana »