Povezane vesti
Obezbeđenje pretuklo mladića na proslavi maturanata: Ima brojne povrede po telu
Telegraf 14.05.2022
Dežurni lekar ga je preko noći zadržao na posmatranju. Maloletni R.J. (17) teško je povređen sinoć na proslavi maturanata na u Banjaluci i prevezen je na UKC Republike Srpske, saznaje Srpskainfo. Prema prvim informacijama, on je zadobio povrede, a tokom… »
Redari pretukli maloletnika? Detalji sukoba na proslavi maturanata u Banjaluci
Blic 14.05.2022
Maloletni R.J. (17) teško je povređen sinoć na proslavi maturanata na "Akvani" u Banjaluci i prevezen je na UKC Republike Srpske, saznaje Srpskainfo. Prema informacijama on je zadobio povrede, a tokom razgovora sa policijom rekao je da misli da su ga… »
Vesti dana »
Uprkos busanju u prsa, Tramp nema bolju opciju od pregovora sa Iranom: BBC urednik
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih
U Srbiji danas uglavnom sunčano i toplo, temperatura do 30 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 17 povezanih
Neprospavana noć za kragujevačke lekare: Ambulante pune pacijenata sa povredama i visokim pritiskom, veliki broj intervencija na javnim mestima
RINA pre 38 minutajoš 9 povezanih
Skupština Srbije danas nastavlja rad, poslanici raspravljaju o amandmanima na predlog zakona o oružju
Blic pre 59 minutajoš 7 povezanih



