Povezane vesti

Nije smeo da ponovi grešku: Arnautović se našalio sa Mihom, pa izgovorio reči koje će vas oduševiti! (video)

Nije smeo da ponovi grešku: Arnautović se našalio sa Mihom, pa izgovorio reči koje će vas oduševiti! (video)

Hot sport 14.05.2022
Emotivno i smešno u isto vreme. Do kraja aktuelne sezone u Seriji A ostala su još dva kola, a na konferenciji za medije pred meč između Bolonje i Sasuola govorili su Marko Arnautović i Siniša Mihajlović. Njih dvojica su uspeli da nasmeju sve… »
"Mihajlović mi zabranio da kažem da mi je kao otac": Marko Arnautović o odnosu sa srpskim stručnjakom (video)

"Mihajlović mi zabranio da kažem da mi je kao otac": Marko Arnautović o odnosu sa srpskim stručnjakom (video)

Večernje novosti 14.05.2022
FUDBALERE Bolonje koje se klupe predvodi srpski strateg Siniša Mihajlović sutra očekuje gostovanje Sasuolu od 12:30, u meču koji će otvoriti bogat dan u Seriji A. Ovaj duel neće imati poseban rezultatski značaj za izabranike srpskog stručnjaka, s… »
Marko Arnautović u nekoliko rečenica otkrio šta misli o Mihajloviću

Marko Arnautović u nekoliko rečenica otkrio šta misli o Mihajloviću

Vesti online 14.05.2022
Fudbaler Bolonje, Marko Arnautović, našalio se na račun Siniše Mihajloviće na jednoj od poslednjih konferencija za medije u ovoj sezoni. Austrijanac srpskog porekla je govorio pred novinarima uoči utakmice 37. kola Serije A protiv Sasuola, a tom… »
Arnautović seo pored mihe, pa se setio greške - ne smem to da izgovorim! Marko naučio lekciju: Prošli put se naljutio!

Arnautović seo pored mihe, pa se setio greške - ne smem to da izgovorim! Marko naučio lekciju: Prošli put se naljutio!

Mondo 14.05.2022
Marko Arnautović je bio raspoložen za šalu pored Siniše Mihajlovića. Marko Arnautović je bio raspoložen za šalu pored Siniše Mihajlovića. Sezona se bliži kraju. Bolonja ima još dva meča da odigra, protiv Sasuola kod kuće, pa u gostima sa… »

Vesti dana »