Povezane vesti

Kad sam videla poene žirija mislila sam ovo ne prolazi: Konstrakta oduševljena glasovima publike - "To mi je draže"

Kad sam videla poene žirija mislila sam ovo ne prolazi: Konstrakta oduševljena glasovima publike - "To mi je draže"

Mondo 15.05.2022
Konstrakta reagovala na plasman posle finala Evrovizije. Konstrakta reagovala na plasman posle finala Evrovizije Srpska predstavnica na Pesmi Evrovizije Ana Đurić Konstrakta, osvojila je peto mesto na prestižnom muzičkom takmičenju. Ukrajina je… »
Draže mi je da sam prepoznata od publike nego od žirija: Evo šta je Konstrakta imala da kaže o rezultatima Evrovizije!

Draže mi je da sam prepoznata od publike nego od žirija: Evo šta je Konstrakta imala da kaže o rezultatima Evrovizije!

Kurir 15.05.2022
Večeras je održano finale takmičenja za "Pesmu Evrovizije", a Srbiju je tom prilikom predstavljala Ana Đurić Konstrakta, koja je otpevala svoju pesmu "In corpore sano". Iako su se mnogi nadali pobedi Srbije, svi su presrećni što je Ana odnela peto… »
Ekskluzivno prvi video pobednika Evrovizije! Šokirao odgovorom na najbitnije pitanje: Evo gde ćemo se takmičiti sledeće…

Ekskluzivno prvi video pobednika Evrovizije! Šokirao odgovorom na najbitnije pitanje: Evo gde ćemo se takmičiti sledeće…

Kurir 15.05.2022
Večeras je održano finale takmičenja za " Pesmu Evrovizije", a Srbiju je tom prilikom predstavljala Ana Đurić Konstrakta, koja je otpevala svoju pesmu "In corpore sano". Pobedu na ovom prestižnom takmičenju odnela je Ukrajina, odnosno bend Calush… »
Prvo konstraktino oglašavanje nakon osvojenog petog mesta na Evroviziji: Evo da li je zadovoljna plasmanom i kako se oseća!

Prvo konstraktino oglašavanje nakon osvojenog petog mesta na Evroviziji: Evo da li je zadovoljna plasmanom i kako se oseća!

Kurir 15.05.2022
Ana Đurić Konstrakta, srpska predstavnica na Evroviziji, koja je osvojila 5. mesto, uključila se neposredno nakon finala u Dnevnik na Javnom servisu, gde je sumirala utiske. - Pa s obizrom na eksperiment i da je pesma bila malo rizična za Evroviziju… »
Konstrakta se uključila sa finala i poslala neverovatno jaku poruku! Poručila samo jedno: Nema sabotaže, sve je kako jeste!

Konstrakta se uključila sa finala i poslala neverovatno jaku poruku! Poručila samo jedno: Nema sabotaže, sve je kako jeste!

Kurir 15.05.2022
U toku je glasanje za pobedu na takmičenju za "Pesmu Evrovizije", a uprkos očekivanjima da će Srbija pokupiti veliki broj glasova, za sada to nije slučaj. Mnogi su razočarani trenutnim stanjem na tabeli, a naša predstavnica Ana Đurić Konstrakta se… »

Vesti dana »