Povezane vesti

Najjača podrška za trkače Stolica, sedenje i sjajna maratonska priča

Najjača podrška za trkače Stolica, sedenje i sjajna maratonska priča

Alo 15.05.2022
I to ovo je Beogradski maraton. On ne trči, ali... Spreman je da podrži sve oni koji su skupili hrabrost da krenu u ovu trku i borbu sa samim sobom. NIJE SAM O jednom prolasku kroz cilj se priča Doneo je stolicu i rešio da pruži podršku svima… »
Nije sam o jednom prolasku kroz cilj se priča

Nije sam o jednom prolasku kroz cilj se priča

Alo 15.05.2022
Ovaj polumaratonac nije morao da prepreke prevali sam. On je kroz cilj prošao zajedno sa psom! Prošli su do kraja zajedno i čini se da su i jedan i drugi uživali i pored velikog umora. PUNO SRCE Jedna fotografija sa Beogradskog maratona oduševila je… »
Grmi himna "Bože pravde" pred start 35. Beogradskog maratona

Grmi himna "Bože pravde" pred start 35. Beogradskog maratona

Alo 15.05.2022
Sjajne scene... Tradicionalno, Beogradski maraton otvoren je himnom "Bože pravde". Himna je grmela, a trčaki su mirno sačekali početak maratona i polumaratona. SRCE MI JE PUNO Direktor 35. Beogradskog maratona Darko Habuš najavio obaranje rekorda Za… »
Puno srce Jedna fotografija sa Beogradskog maratona oduševila je sve (foto)

Puno srce Jedna fotografija sa Beogradskog maratona oduševila je sve (foto)

Alo 15.05.2022
Trka Zadvoljstva je ove godine potpuno oduševila... Oko 15.000 ljudi trčalo je za svoju dušu. Jedna fotografija oduševila je sve. Majke sa decom u kolicima oduševile su sve. GRMI HIMNA "Bože pravde" pred start 35. Beogradskog maratona Sa osmehom do… »

Vesti dana »