Povezane vesti
U UKC Kragujevac hospitalizovano 15 kovid pacijenata
RTK 15.05.2022
Prema podacima Instituta za javno zdravlje za 14. maj, od 462 obrađena uzorka u Šumadiji, 19 osoba je pozitivno na virus kovid 19. Od tog broja, iz Kragujevca je 15 osoba, iz Aranđelovca 2 i Topole i Batočine po 1 osoba, dok u ostalim opštinama nije bilo… »
COVID 19 u Kragujevcu: Testirana 462 pacijenta, evo koliko je pozitivnih
InfoKG 15.05.2022
Od 462 obrađena uzorka na COVID 19, virus je, u opštinama Šumadijskog okruga potvrđen kod 19 pacijenata. Od toga, novoobolelih Kragujevčana je 15. Distribucija novoobolelih od COVID-a 19 po opštinama Šumadijskog okruga je sledeća: Kragujevac 15… »
U Šumadiji 19 novozaraženih korona virusom
Pressek 15.05.2022
Od 462 testirana uzorka, čiji su rezultati stigli u subotu do 20 sati, 19 osoba su bile pozitivne na kovid-19. U pitanju su 15 osoba iz Kragujevca, 2 iz Aranđelovca, 1 iz Topole i 1 iz Batočine, navodi se u izveštaju Instituta za javno zdravlje u… »
Još 15 novozaraženih Kragujevčana
Veliki park 15.05.2022
Na osnovu 462 uzorka obrađena u laboratoriji „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje u Kragujevcu i Antigenskih testova Domova zdravlja Šumadijskog okruga, još 19 osoba je zaraženo virusom covid-19. Od tog broja iz Kragujevca je 15, Aranđelovca 2, Topole i… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 1 satjoš 29 povezanih
Nikezić: Nema rebalansa budžeta, nema Jorgovankine specijalne operacije, sve je bila samo Vučićeva predstava
N1 Info pre 1 satjoš 39 povezanih
Startovala legalizacija: pošte u Leskovcu rade uz povremeno usporenje sistema
Jugmedia pre 5 minutajoš 113 povezane
Rizik ili prećutni dogovor: Da li banke i dalje posluju sa NIS-om?
Vreme pre 55 minutajoš 43 povezane
Petoro stradalo u razmeni vatre između Tajlanda i Kambodže, stotine hiljada ljudi premešteno u skloništa
Nedeljnik pre 1 satjoš 42 povezane




