Povezane vesti

Stanojević uoči Voždovca: Svaki bod im treba, napašće nas! (video)

Stanojević uoči Voždovca: Svaki bod im treba, napašće nas! (video)

Hot sport 15.05.2022
Strateg crno-belih pred duel sa Zmajevima! Fudbaleri Partizana u ponedeljak gostuju Voždovcu na Krovu u okviru šeste runde doigravanja za šampiona Srbije, a povodom tog duela za medije je govorio strateg tima iz Humske, Aleksandar Stanojević, koji je… »
Ohi za pobedu Zvezde u Kruševcu, titula vrlo blizu

Ohi za pobedu Zvezde u Kruševcu, titula vrlo blizu

Dnevnik 15.05.2022
KRUŠEVAC: Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Napredak u Kruševcu 1:0 u utakmici šestog kola plej-ofa Superlige i došli nadomak pete uzastopne titule. Strelac jedinog gola bio je Ohi Omodžujanfo u 33. minutu. Zvezda sada ima 97 bodova, pet… »
Stanojević: Voždovac neće praviti kalkulacije

Stanojević: Voždovac neće praviti kalkulacije

Vesti online 15.05.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević pred gostovanje Voždovcu rekao je da očekuje da njihov rival neće kalkulisati. – Raduje me dosadašnji učinak protiv Voždovca, ali ne želim da pričamo o tome jer je svaka utakmica za sebe… »
Aleksandar Stanojević pred voždovac: "Nadam se da neće savladati nas, a da hoće Zvezdu u sledećem kolu"

Aleksandar Stanojević pred voždovac: "Nadam se da neće savladati nas, a da hoće Zvezdu u sledećem kolu"

Večernje novosti 15.05.2022
TRENER fudbalera Partizana. Aleksandar Stanojević, je dan pre gostovanja Voždovcu u okviru 36. kola Superlige Srbije istakao kvalitet "zmajeva" uz napomenu da bi upravo oni mogli da budu tim koji će uneti pometnju u šampionsku trku s obzirom na to da… »
Stanojević: Voždovac je pokazao da može svakoga da pobedi

Stanojević: Voždovac je pokazao da može svakoga da pobedi

Beta 15.05.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da očekuje tešku prvenstvenu utakmicu protiv Voždovca, za koga je podsetio da je i u prošlosti pokazao da može da pobedi najveće rivale. "Voždovac je ozbiljna ekipa, pogotovo na svom… »
Stanojević o podršci grobara u humskoj: Meni nije prijatno, ali igračima mnogo znači - hvala im!

Stanojević o podršci grobara u humskoj: Meni nije prijatno, ali igračima mnogo znači - hvala im!

Mondo 15.05.2022
"To nisam rekao posle utakmice, a bilo mi je veoma drago kad sam video i čuo" "To nisam rekao posle utakmice, a bilo mi je veoma drago kad sam video i čuo" Partizan u ponedeljak od 16.30 asova gostuje Voždovcu, a trener crno-belih Aleksandar… »
Stanojević: Voždovac neće praviti kalkulacije

Stanojević: Voždovac neće praviti kalkulacije

Sport klub 15.05.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević pred gostovanje Voždovcu rekao je da očekuje da njihov rival neće kalkulisati. „Raduje me dosadašnji učinak protiv Voždovca, ali ne želim da pričamo o tome jer je svaka utakmica za sebe… »

Vesti dana »