Povezane vesti

"Srce mi se raspada i krvari": Milica Pavlović se oprostila od najvažnije osobe u životu

"Srce mi se raspada i krvari": Milica Pavlović se oprostila od najvažnije osobe u životu

Večernje novosti 16.05.2022
PEVAČICA Milica Pavlović ostala je bez osobe koja joj je bila i majka i najveći oslonac i podrška u životu, svoje bake. Foto: Printsreen Od svoje bake, pevačica Milica Pavlović se oprostila sledećom porukom, koju je podelila sa svojim… »
Poslednji video sa bakom Radom kida dušu: Milica Pavlović neutešna: Zagrli mi deku, sigurno si i njemu nedostajala (VIDEO)

Poslednji video sa bakom Radom kida dušu: Milica Pavlović neutešna: Zagrli mi deku, sigurno si i njemu nedostajala (VIDEO)

Svet & Skandal 16.05.2022
Da je baka Milice Pavlović preminula, vest je koja je danas mnoge rastužila Baka Milice Pavlović, Rada je preminula zbog čega je pevačici slomljeno srce. Ona je danas na Instagramu podelila niz zajedničkih video snimaka sa pokojnom bakom na kojima… »
(Video) "grlila je i ljubila sve vreme": Milica Pavlović ovako provodila vreme sa bakom pre njene smrti: "Ostavili su me u…

(Video) "grlila je i ljubila sve vreme": Milica Pavlović ovako provodila vreme sa bakom pre njene smrti: "Ostavili su me u…

Blic 16.05.2022
Pevačica Milica Pavlović na svom Instagram profilu podelila je tužne vest da je njena baka Rada, preminula. Poznato je da su Milicu odgajili baka Rada i deka Vladimir u selu Gornji Bunibrod kod Leskovca. Pevačicina baka bila je smeštena u strački… »
(Video) Poslednji snimak: Milice Pavlović sa pokojnom bakom cepa srce "Uvenuće srce tvoje, zbog lepote moje"

(Video) Poslednji snimak: Milice Pavlović sa pokojnom bakom cepa srce "Uvenuće srce tvoje, zbog lepote moje"

Blic 16.05.2022
Emotivni snimak pevačice Milice Pavlović i njene nedavno preminule bake. Nakon što je na društvenim mrežama podelila vest da je preminula njena baka Rada, koja ju je i odgajila, pevačica Milica Pavlović postavila je niz snimaka na kojima njena baka… »
Pevačica slomljena od tuge i bola: Srce mi se raspada i krvari (FOTO)

Pevačica slomljena od tuge i bola: Srce mi se raspada i krvari (FOTO)

Vesti online 16.05.2022
Rada, baka Milice Pavlović je nakon duge borbe izgubila je životnu bitku. Milici je deka preminuo pre godinu i po dana, a pevačica je preselila baku iz porodične kuće u Bunibrodu, u gerontološki centar u Beogradu. Milica se oglasila na svom profilu… »
Otišla je! Velika porodična tragedija slomila Milicu Pavlović: Bila si moja majka a sada mi se srce raspada i krvari

Otišla je! Velika porodična tragedija slomila Milicu Pavlović: Bila si moja majka a sada mi se srce raspada i krvari

Svet & Skandal 16.05.2022
Preminula baka Milice Pavlović Pevačica Milica Pavlović za samo godinu i po dana ostala je i bez svog najvećeg životnog oslonca – bez deke Vladimira i bez bake Rade. Poznata pevačica teško je podnela dekinu smrt a baku Radu nije želela da ostavi… »
"Srce mi se raspada i krvari": Umrla baka Milice Pavlović koja ju je odgajila, pevačicine reči cepaju dušu: "Neki su se…

"Srce mi se raspada i krvari": Umrla baka Milice Pavlović koja ju je odgajila, pevačicine reči cepaju dušu: "Neki su se…

Blic 15.05.2022
Pevačica Milica Pavlović objavila je na svom Instagram profilu da je umrla njena baka Rada za koju je bila jako vezana. Poznato je da su pevačicu Milicu Pavlović odgajili baka i deka u selu Donji Bunibrod kraj Leskovca, a nakon što je je njen deka… »

Vesti dana »