Povezane vesti

Ponoš o sankcijama: Treba imati u vidu naše interese i interese građana

Ponoš o sankcijama: Treba imati u vidu naše interese i interese građana

Euronews 16.05.2022
Principijelno sam protiv sankcija, jer one dugoročno pogađaju građane, a bar kratkoročno ojačavaju režim, rekao je drugoplasirani kandidat na nedavnim predsedničkim izborima u Srbiji Zdravko Ponoš u intervjuu "Politici" odgovarajući na pitanje da… »
Ponoš: Moramo da povlačimo poteze koji nas primiču Evropi, ima mesta za nove političke organizacije

Ponoš: Moramo da povlačimo poteze koji nas primiču Evropi, ima mesta za nove političke organizacije

Beta 16.05.2022
Drugoplasirani kandidat na nedavnim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je da je "Srbiji mesto u Evropi i treba da se ponašamo racionalno, u skladu s tim ciljem, da vučemo poteze koji nas primiču tom cilju, a ne udaljavaju, čak i kad se taj… »
Ponoš: Principijelno sam protiv sankcija, ali treba da se ponašamo racionalno

Ponoš: Principijelno sam protiv sankcija, ali treba da se ponašamo racionalno

Nova 16.05.2022
Drugoplasirani kandidat na nedavnim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je da je "Srbiji mesto u Evropi", da "treba da se ponašamo racionalno" i da u skladu s tim ciljem "vučemo poteze koji nas primiču tom cilju, a ne udaljavaju, čak i kad se… »
Ponoš: Principijelno sam protiv sankcija, ali treba da se ponašamo racionalno

Ponoš: Principijelno sam protiv sankcija, ali treba da se ponašamo racionalno

N1 Info 16.05.2022
Drugoplasirani kandidat na nedavnim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš rekao je da je "Srbiji mesto u Evropi", da "treba da se ponašamo racionalno" i da u skladu s tim ciljem "vučemo poteze koji nas primiču tom cilju, a ne udaljavaju, čak i kad se… »

Vesti dana »