Повезане вести

Чега се Немци највише плаше?

Чега се Немци највише плаше?

Вести онлине 17.05.2022
Раст цена забрињава потрошаче у Немачкој више него рат у Украјини или пандемија ковид-19. Готово сваки трећи грађанин се плаши да ће због инфлације морати да промени свој стил живота, показују управо објављени резултати… »
Немци страхују од инфлације - раст цена их брине више него и инвазија Русије на Украјину

Немци страхују од инфлације - раст цена их брине више него и инвазија Русије на Украјину

Еуроневс 17.05.2022
Брз раст цена на многим подручјима забрињава људе у Немачкој више него ишта друго, па 40 одсто њих наводи да је њихова највећа брига инфлација, док 34 одсто испитаника брине руска инвазија на Украјину, показују резултати… »
Немце више не брине пандемија, већ инфлација и Украјина

Немце више не брине пандемија, већ инфлација и Украјина

Бонитет 17.05.2022
Драматично поскупљење свега Немце брине више и од рата у Украјини, а пандемију, додуше у повлачењу, само што нису заборавили. Према у понедељак објављеној анкети агенције МцКинсеи, инфлација је прва брига за две петине… »
ДВ: Инфлација је највећа брига Немаца

ДВ: Инфлација је највећа брига Немаца

Н1 Инфо 17.05.2022
Раст цена забрињава потрошаче више него рат у Украјини или пандемија короне. Готово сваки трећи се боји да ће морати да промени свој стил живота. То је резултат једног новог испитивања јавног мњења. Брз раст цена на многим… »

Вести дана »