Povezane vesti

Ukrajinska pesma mi je "onako"! Konstrakta konačno otkrila svog favorita: Sad znamo i s kim se najviše družila u Torinu

Ukrajinska pesma mi je "onako"! Konstrakta konačno otkrila svog favorita: Sad znamo i s kim se najviše družila u Torinu

Mondo 17.05.2022
Konstrakta je osvojila peto mesto, a pobedničkom pesmm Evrovizije 2022, Ukrajinom i "Stefanijom" nije oduševljena. Konstrakta je osvojila peto mesto, a pobedničkom pesmm Evrovizije 2022, Ukrajinom i "Stefanijom" nije oduševljena. Nakon osvojenog… »
Njima ne bi dala 12 poena: Konstrakta otkrila šta misli o pobedničkoj pesmi Evrovizije: "Nije nešto, oni su mi bili favorit"

Njima ne bi dala 12 poena: Konstrakta otkrila šta misli o pobedničkoj pesmi Evrovizije: "Nije nešto, oni su mi bili favorit"

Blic 17.05.2022
Ana Đurić Konstrakta koja je na Evroviziji u Torinu osvojila 5. mesto, pričala je o svom učešću na ovom takmičenju, ali i otkrila da nije preterano oduševljena pobedničkom pesmom. Pobednička pesma Evrosonga je kompozicija "Stefania" ukrajinskih… »
Konstrakta otkrila šta misli o pobednicima Evrovizije: „Nisu nešto“

Konstrakta otkrila šta misli o pobednicima Evrovizije: „Nisu nešto“

Nova 17.05.2022
Evo kome bi ona dala 12 poena. Ukrajinski predstavnici na Evroviziji ove godine odneli su pobedu pesmom „Stefania“. Naša predstavnica Konstrakta zauzela je peto mesto a sada je otkrila šta misli o pobedničkoj numeri. "Moram reći onako. Nije… »

Vesti dana »