Povezane vesti

Imam jednu malu molbu za ljude koji me poznaju i vole: Milica ostala bez najvoljenijih za godinu dana, njena poruka je…

Imam jednu malu molbu za ljude koji me poznaju i vole: Milica ostala bez najvoljenijih za godinu dana, njena poruka je…

Kurir 17.05.2022
Pevačici Milici Pavlović nedavno je preminula baka zbog čega je veoma tužna. Milica je sada na društvene mreže objavila fotografiju koja "cepa srca", pa napisala dirljive reči posvećene baki. "Život zaista piše romane, a ja sam do sada u više… »
Pustite me da naučim da živim sa tim! Milica Pavlović slomljena nakon smrti bake - "Samo me ništa nemojte pitati!"

Pustite me da naučim da živim sa tim! Milica Pavlović slomljena nakon smrti bake - "Samo me ništa nemojte pitati!"

Mondo 17.05.2022
Milica Pavlović teško je podnela smrt bake koja ju je odgajila. Milica Pavlović teško je podnela smrt bake koja ju je odgajila. Baka Milice Pavlović, Rada, izgubila je životnu bitku, a pevačica se potresnom porukom oprostila od najveće životne… »
U najtežim trenucima on je tu: Nikolas Saveljić se vratio u život Milice Pavlović: Jedan komentar pokazuje koliko mu znači

U najtežim trenucima on je tu: Nikolas Saveljić se vratio u život Milice Pavlović: Jedan komentar pokazuje koliko mu znači

Blic 17.05.2022
Pevačica Milica Pavlović prolazi kroz teške dane nakon što joj je preminula baba Rada, koja ju je odgajila. U tuzi i bolu podršku joj pružaju prijatelji, ali i bivši dečko vaterpolista Nikola Saveljić. Kako je Pavlovićeva u više navrata… »
Nikolas Saveljić vratio se u život Milice Pavlović: U najtežim trenucima uz pevačicu, javno joj pružio podršku zbog…

Nikolas Saveljić vratio se u život Milice Pavlović: U najtežim trenucima uz pevačicu, javno joj pružio podršku zbog…

Kurir 17.05.2022
Nikolas Saveljić i Milica Pavlović raskinuli su svoju tajanstvenu romansu prošlog leta, ipak, izgleda da je mladi vaterpolista još uvek deo njenog života. Naime, Milica prolazi kroz težak period. Ona je izgubula baku Radu, koja ju je odhranila. Ona… »

Vesti dana »