Повезане вести
Брнабић са амбасадором Француске о светским темама, односима и инвестицијама
Данас 17.05.2022
Председница Владе Србије Ана Брнабић разговарала је данас са амбасадором Француске у Београду Пјером Кошаром о светским темама, билатералним односима и новим француским инвестицијама у Србији. Кошар је премијерку Брнабић… »
Брнабић са абасадором Француске: Србија има принципијелну позицију о поштовању међународног права
Еуроневс 17.05.2022
Председница Владе Ана Брнабић разговарала је са амбасадором Француске у Србији Пјером Кошаром о актуелним светским темама, билатералним односима и новим француским инвестицијама у Србији. Брнабић је упутила честитку француском… »
Брнабић и Кошар о актуелним светским темама, билатерали...
РТВ 17.05.2022
БЕОГРАД - Председница Владе Ана Брнабић разговарала је данас са амбасадором Француске у Србији Пјером Кошаром о актуелним светским темама, билатералним односима и новим француским инвестицијама у Србији. Брнабић је упутила… »
Вести дана »
Покренута Национална платформа за праћење цена у трговинским ланцима у Србији
Наслови.аи пре 4 минутајош 27 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 24 минутајош 25 повезаних
Вучић: Очекујем вести из Москве за краткорочни гасни уговор; Три сценарија за НИС, крајњи рок 15. јануар
РТВ пре 43 минутајош 18 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији са преко 32.000 пријава у прва три дана
Наслови.аи пре 5 минутајош 44 повезане
Међународна невладина организација Србију сврстала у категорију „под репресијом“
Данас пре 1 сатјош 18 повезаних



