Povezane vesti

"Imao je mnogo dobru dušu": Lepa Brena u bolu nakon smrti Igora Starovića: "Vodio je računa o svemu"

"Imao je mnogo dobru dušu": Lepa Brena u bolu nakon smrti Igora Starovića: "Vodio je računa o svemu"

Blic 17.05.2022
Frontmen popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je u 56. godini. Mnogima je vest o Igorovoj smrti teško pala, a među njima je i popularna pevačica Lepa Brena. Brena je otkrila kakav je Igor bio čovek. - Jako mi je žao, veoma sam se… »
Sačuvaću uspomenu na njega: Dragana Mirković potresena zbog smrti velikog prijatelja, a malo ko zna da imaju zajedničku…

Sačuvaću uspomenu na njega: Dragana Mirković potresena zbog smrti velikog prijatelja, a malo ko zna da imaju zajedničku…

Kurir 17.05.2022
Frontmen popularne grupe " Divlji kesten" Igor Starović preminuo je danas u 56. godini nakon borbe sa bolešću. Njegove kolege tužne su zbog gubitka, kao i pevačica Dragana Mirković koja je odmah istakla koliko ju je ova vest potresla. - Duboko sam… »
Dragana Mirković o smrti Igora Starovića: Duboko sam potresena tužnom vešću

Dragana Mirković o smrti Igora Starovića: Duboko sam potresena tužnom vešću

Nova 17.05.2022
Njih dvoje snimili su duet "Srcu nije lako". Frontmen benda „Divlji kesten“ Igor Starović preminuo je u 56. godini, a ovim povodom oglasila se njegova koleginica Dragana Mirković. „Duboko sam potresena tužnom vešću da nas je napustio tako divan… »
Maja Nikolić o pokojnom Igoru Staroviću: U šoku sam, poklonila sam mu ikonu

Maja Nikolić o pokojnom Igoru Staroviću: U šoku sam, poklonila sam mu ikonu

Nova 17.05.2022
Frontmen popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je danas, posle kraće bolesti, u 56. godini. Tužnu vest je potvrdila Igorova porodica za „Novosti“, a njegove kolege i prijatelji su neutešni. Pevačica Maja Nikolić tvrdi da su ona… »
Poslednji intervju igora starovića: Iskreno govorio o svojim hitovima, otkrio da li je pesma "Kristina" nekome posvećena

Poslednji intervju igora starovića: Iskreno govorio o svojim hitovima, otkrio da li je pesma "Kristina" nekome posvećena

Mondo 17.05.2022
Igor Starović preminuo je u 56. godini, a ovako je govorio o svojim hitovima u poslednjem intervjuu koji je dao za medije. Igor Starović preminuo je u 56. godini, a ovako je govorio o svojim hitovima u poslednjem intervjuu koji je dao za medije… »
Duboko sam potresena, sačuvaću uspomenu na njega Dragana Mirković ne krije tugu zbog smrti kolege

Duboko sam potresena, sačuvaću uspomenu na njega Dragana Mirković ne krije tugu zbog smrti kolege

Alo 17.05.2022
Pevačica istakla da je izgubila velikog prijatelja. Vesti o smrti Igora Starovića potresle su javnost, ali i kolege koje su ostale bez velikog umetnika i prijatelja. Sada se pevačica Dragana Mirković oglasila za Alo! i poručila koliko joj je teško… »
"Duboko sam potresena": Dragana Mirković se oglasila nakon smrti Igora Starovića

"Duboko sam potresena": Dragana Mirković se oglasila nakon smrti Igora Starovića

Večernje novosti 17.05.2022
FRONTMEN grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo posle kraće bolesti u 56. godini. Foto: D. Mišić Igor Starović bio je zveda devedestih, devojke su ludele za njim. NJegove pesme su hitovi i danas. Foto: Фото: Архива… »

Vesti dana »