Povezane vesti

Bivša ljubav se oprostila od igora starovića: Dragana Katić očajna zbog njegove smrti, uspela da napiše samo ove reči…

Bivša ljubav se oprostila od igora starovića: Dragana Katić očajna zbog njegove smrti, uspela da napiše samo ove reči…

Blic 17.05.2022
Frontmen popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je danas, 17. maja, posle kraće bolesti, u 56. godini. Igor je 10 godina proveo u popularnom rok sastavu, a bio je i miljenik žena. Među onima, koje su pale na njegov šarm je i popularna… »
Preminuo Igor Starović, pevač grupe "Divlji kesten"

Preminuo Igor Starović, pevač grupe "Divlji kesten"

Moj Novi Sad 17.05.2022
Frontmen grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je posle kraće bolesti u 56. godini. Igor Starović je proveo 10 godina u bendu "Divlji kesten", u kojem je bio pevač, kompozitor i aranžer. Grupa je nastala 1992. godine. Snimili su pet albuma iza… »
Otkriveno od čega je preminuo Igor Starović: Frontmen grupe "Divlji kesten" izgubio bitku sa ovom bolešću

Otkriveno od čega je preminuo Igor Starović: Frontmen grupe "Divlji kesten" izgubio bitku sa ovom bolešću

Mondo 17.05.2022
Otkriven uzrok smrti Igora Starovića. Otkriven uzrok smrti Igora Starovića. Pevač i frontmen grupe "Divlji kesten" Igor Starović, preminuo je u 56. godini nakon kraće bolesti, saopšteno je domaćim medijima. Kako je otkriveno, Igor je imao probleme… »
Obilazila sam ga u bolnici i dala mu ikonu da ga čuva: Maja Nikolić družila se sa pokojnim Igorom Starovićem, sad je…

Obilazila sam ga u bolnici i dala mu ikonu da ga čuva: Maja Nikolić družila se sa pokojnim Igorom Starovićem, sad je…

Kurir 17.05.2022
Frontmen popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je danas, posle kraće bolesti, u 56. godini. Tužnu vest je potvrdila Igorova porodica, a njegove kolege i prijatelji su neutešni. Pevačica Maja Nikolić tvrdi da su ona i Igor bili dobri… »
Dragana Katić neutešna zbog smrti bivšeg dečka! Voditeljku slomio gubitak Igora Starovića - "Jako mi je teško!"

Dragana Katić neutešna zbog smrti bivšeg dečka! Voditeljku slomio gubitak Igora Starovića - "Jako mi je teško!"

Mondo 17.05.2022
Oglasila sse Dragana Katić nakon smrti Igora Starovića. Oglasila sse Dragana Katić nakon smrti Igora Starovića. Pevač i frontmen grupe "Divlji kesten" Igor Starović, preminuo je u 56. godini nakon kraće bolesti i tegobe sa plućima sa kojima se… »
Nije mi rekao da je bolestan, ništa nisam znala Jellena za Alo! o smrti Igora Starovića

Nije mi rekao da je bolestan, ništa nisam znala Jellena za Alo! o smrti Igora Starovića

Alo 17.05.2022
Pevačica ostala zatečena gubitkom kolege. Frontmen grupe " Divlji kesten", Igor Starović, napustio nas je u 56. godini života, a sada je za Alo! njegova koleginica Jellena otkrila da nije znala da je pevač bolestan. - Bože, ne mogu da verujem, Igor… »
Voditeljka se oglasila nakon smrti velike ljubavi: Dragana Katić se oprostila od Igora Starovića (foto)

Voditeljka se oglasila nakon smrti velike ljubavi: Dragana Katić se oprostila od Igora Starovića (foto)

Večernje novosti 17.05.2022
VODITELJKA Dragana Katić oglasila se povodom smrti pevača Igora Starovića, sa kojim je bila u emotivnoj vezi. Foto: Arhiva Novosti/sarics/V. Danilov Pevač popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo je danas, posle kraće bolesti, u 56… »
Poslednja fotografija igora Starovića Pevač pred smrt drastično promenio izgled (foto)

Poslednja fotografija igora Starovića Pevač pred smrt drastično promenio izgled (foto)

Alo 17.05.2022
Izbubio bitku sa kratkom bolešću. Tužne vesti da je frontmen grupe "Divlji kesten", Igor Starović, preminuo rastužile su javnost, ljubitelje kvalitetne muzike, ali i pevačeve kolege koje ne mogu da se pomire sa ovim preranim gubitkom. Iako se… »

Vesti dana »