Povezane vesti

"Stidim se što sam se skidala gola": Snežana Savić otvorila dušu o poljupcu sa bjelom: "Sramota me je toga"

"Stidim se što sam se skidala gola": Snežana Savić otvorila dušu o poljupcu sa bjelom: "Sramota me je toga"

Blic 18.05.2022
Glumica Snežana Savić, koja je osamdesetih i devedesetih važila za jednu od najzgodnijih na domaćoj javnoj sceni, priznala je nakon toliko godina da se stidi što se u mladosti skidala gola zbog uloga. "Baš me je bilo sramota kada sam morala da se… »
Stidim se što sam se skidala zbog uloga: Fatalna crnka se prisetila i poljupca iz "Boljeg života" - Bjela je bio sjajan!

Stidim se što sam se skidala zbog uloga: Fatalna crnka se prisetila i poljupca iz "Boljeg života" - Bjela je bio sjajan!

Mondo 18.05.2022
Glumica i pevačica Snežana Savić progovorila o škakljivim scenama. Glumica i pevačica Snežana Savić progovorila o škakljivim scenama Glumica Snežana Savić je osamdesetih i devedesetih važila za jednu od najseksepilnijih dama na javnoj sceni, pa… »
Nipodaštavali su me, u muzici sam više zarađivala Snežana Savić progovorila o samohranom majčinstvu, karijeri, ocu koji…

Nipodaštavali su me, u muzici sam više zarađivala Snežana Savić progovorila o samohranom majčinstvu, karijeri, ocu koji…

Alo 18.05.2022
Glumica otvorila dušu. Foto: Youtube/Printscreen Snežana Savić decenijama je važila za jednu od najseksipilnijih glumica domaće javne scene, a sada se prisetila mlađih dana, priznala da se kaje zbog golih scena i otkrila da su je često… »

Vesti dana »