Povezane vesti

Saša i Suzana žene sina: Cela estrada stiže na slavlje od 25.000 evra

Saša i Suzana žene sina: Cela estrada stiže na slavlje od 25.000 evra

Nova 18.05.2022
Suzana Jovanović i Saša Popović u četvrtak prave gala slavlje u jednom prestoničkom restoranu jer se njihov stariji sin Danijel ženi dugogodišnjom izabranicom Tijanom. Njih dvoje su se upoznali na u „Grand produkciji“, gde je on radio kao… »
Gala slavlje od: 25.000 evra kod popovića Suzana ženi sina iz prvog braka, stiže pola estrade: 300 zvanica i najskuplji meni

Gala slavlje od: 25.000 evra kod popovića Suzana ženi sina iz prvog braka, stiže pola estrade: 300 zvanica i najskuplji meni

Blic 18.05.2022
Danijel, sin pevačice Suzane Jovanović iz prvog braka, u četvrtak se ženi dugogodišnjom izabranicom Tijanom, a pevačica i njen suprug Saša Popović prave gala slavlje tim povodom. Oni su, odabrali najskuplji meni, od 85 evra po osobi, gde će se… »
Gala! Suzana i Saša žene sina danijela: Cela estrada stiže na slavlje od 25.000 €, otkriveni svi detalji

Gala! Suzana i Saša žene sina danijela: Cela estrada stiže na slavlje od 25.000 €, otkriveni svi detalji

Kurir 18.05.2022
Suzana Jovanović i Saša Popović u četvrtak prave gala slavlje u jednom prestoničkom restoranu jer se njihov stariji sin Danijel ženi dugogodišnjom izabranicom Tijanom. Njih dvoje su se upoznali na u "Grand produkciji", gde je on radio kao tonac, a… »

Vesti dana »