Povezane vesti
Prvo su mu zabranili zastavu - Rus suspendovan na godinu dana zbog jednog slova
Sportski žurnal 18.05.2022
Kulijak je zalepio to slovo na svoj prsluk na ceremoniji dodele medalja na Svetskom kupu u martu, jer su mu zabranili da nosi zastavu svoje zemlje. Ruski gimnastičar Ivan Kulijak suspendovan je na godinu dana pošto je na svojoj opremi na pobedničkom… »
Rusu suspenzija na godinu dana zbog slova Z
Sport klub 18.05.2022
Ivan Kulijak, ruski gimnastičar, suspendovan je na godinu jer je na postolju tokom Svetskog kupa u Dohi nosio slovo Z, koje je simbol vojne intervencije Rusije u Ukrajini. Svetska gimnastička federacija je istakla da je Rus grubo prekrišio pravila i da… »
Gimnastičar suspendovan zbog nošenja ruskog ratnog simbola “Z”
Vesti online 18.05.2022
Ruskom gimnastičaru Ivanu Kuljaku izrečena je jednogodišnja suspenzija zbog nošenja ratnog simbola “Z” u Kataru u martu ove godine. Kuliak je osvojio bronzu u finalu u vežbama na razboju Svetskog kupa u Dohi i pokazao slovo “Z” zalepljeno na grudima dok… »
Vesti dana »
Gori šuma u Kladnju! Buknuo požar na osam hektara, vetar otežava gašenje – mehanizacija i vatrogasci danima u borbi sa vatrenom stihijom!
Kurir pre 2 satajoš 43 povezane
Zemljotres jačine 7,4 Rihtera pogodio Kolumbiju, stradalo najmanje 20 ljudi
Politika pre 17 minutajoš 30 povezanih
Pavlović: „Ne dolazi u obzir da Nišlije ostanu bez letova“ – država reagovala, Er Srbija uvodi nove linije!
Glas juga pre 4 satijoš 26 povezanih





