Povezane vesti

Dejan Savićević zvezdina zvezda? Piksi nudio, Dejo odbio! Stojković posle 15 godina otkrio tajnu - ovo je istina! Video

Dejan Savićević zvezdina zvezda? Piksi nudio, Dejo odbio! Stojković posle 15 godina otkrio tajnu - ovo je istina! Video

Mondo 18.05.2022
Dragan Stojković Piksi je u tom trenutku bio predsednik kluba i mogao je da predloži izglasavanje Dejana Savićevića. Dragan Stojković Piksi je u tom trenutku bio predsednik kluba i mogao je da predloži izglasavanje Dejana Savićevića. Dragan… »
Piksi napokon otkrio: Dejo odbio šestu Zvezdinu zvezdu

Piksi napokon otkrio: Dejo odbio šestu Zvezdinu zvezdu

Sport klub 18.05.2022
Odavno traje živa rasprava na temu šeste Zvezdine zvezde. Zašto nije dodeljena pojedincu i ko je zaslužio da se nađe u društvu Rajka Mitića, Dragoslava Šekularca, Dragana Džajića, Vladimira Petrovića i Dragana Stojkovića? Jedodušna je ocena… »
Dragan Stojković Piksi otkrio: Dejo Savićević odbio šestu Zvzedinu zvezdu!

Dragan Stojković Piksi otkrio: Dejo Savićević odbio šestu Zvzedinu zvezdu!

Večernje novosti 18.05.2022
OD trenutka kada je Zvezda dodelila "pet zvezdinih zvezda", legendama svog kluba, vlada polemika da li je u društvu Rajka Mitića, Dragoslava Šekularca, Dragana DŽajića, Vladimira Petrovića i Dragana Stojkovića trebalo da se nađe i Dejan… »
„Ušao sam kao vojnik i dodao Piksiju, ali i bez mene je dao toliko golova“

„Ušao sam kao vojnik i dodao Piksiju, ali i bez mene je dao toliko golova“

Nova 18.05.2022
Dejan Savićević bio je na promociji knjige o Draganu Stojkoviću Piksiju "Sve za 10". Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore podelio je svoje utiske pre početka promocije. Njega je Stojković dočekao rečima „Ovo je moj brat“, a Savićević nije… »

Vesti dana »