Povezane vesti

Ukrajina, Rusija i lažne vesti: Ukrajinska trudnica - „Moja slika je korišćena za širenje laži o ratu“

Ukrajina, Rusija i lažne vesti: Ukrajinska trudnica - „Moja slika je korišćena za širenje laži o ratu“

Južne vesti 18.05.2022
BBC Marianna on a video call during her interview with the BBC Fotografija žene u poodmaklom stadijumu trudnoće koja beži iz bombardovanog porodilišta u Marijupolju postala je jedna od najprepoznatljivijih slika rata u Ukrajini. Ali njena… »
Ukrajina, Rusija i lažne vesti: Ukrajinska trudnica – „Moja slika je korišćena za širenje laži o ratu“

Ukrajina, Rusija i lažne vesti: Ukrajinska trudnica – „Moja slika je korišćena za širenje laži o ratu“

Danas 18.05.2022
Fotografija žene u poodmaklom stadijumu trudnoće koja beži iz bombardovanog porodilišta u Marijupolju postala je jedna od najprepoznatljivijih slika rata u Ukrajini. Ali njena protagonistkinja našla se na meti agresivne ruske kampanje dezinformacija… »
Progovorila trudnica sa slike koja je obišla planetu: Marijana otkrila šta je zaista doživela na dan kada je nastala…

Progovorila trudnica sa slike koja je obišla planetu: Marijana otkrila šta je zaista doživela na dan kada je nastala…

Blic 17.05.2022
Slika trudnice koja beži iz bombardovanog porodilišta u Mariupolju obišla je svet i postala jedna od najpoznatijih slika rata u Ukrajini. Trudnicu zamotanu u krvavi prekrivač video je ceo svet. Bilo je to nakon ruskog napada na bolnicu, slika je… »

Vesti dana »