Povezane vesti

"Preti da će objaviti intimne fotke": Dušica Grabović van sebe zbog bivšeg, skandal na pomolu - Slala sam mu ih, to je…

"Preti da će objaviti intimne fotke": Dušica Grabović van sebe zbog bivšeg, skandal na pomolu - Slala sam mu ih, to je…

Blic 18.05.2022
Pevačica Dušica Grabović, koja je već neko vreme u žiži javnosti zbog afere prostitucija, u kojoj su je optužili da je jedna od glavnih u lancu podvođenja devojaka, otkrila je skandalozne detalje o bivšem dečku. Kako je navela u svom storiju… »
Bivši dečko preti Dušici Grabović: Hoće da objavi njene gole fotke, pevačica objavila celu prepisku, pa mu se javno…

Bivši dečko preti Dušici Grabović: Hoće da objavi njene gole fotke, pevačica objavila celu prepisku, pa mu se javno…

Kurir 18.05.2022
Pevačici Dušici Grabović posle svih skandala preti i bivši dečko. Naime, Dušica se požalila preko Instagrama kako joj bivši šalje poruke i preti da će objaviti njene gole fotografije. Ona je snimila video u svemu i obratila se direktno javnosti… »
Pretio je da će objaviti moje gole slike! Dušica Grabović doživela veliku neprijatnost - "Slala sam ih, to je normalno!"

Pretio je da će objaviti moje gole slike! Dušica Grabović doživela veliku neprijatnost - "Slala sam ih, to je normalno!"

Mondo 18.05.2022
Dušica Grabović otkrila da ju je nedavno uznemiravao bivši dečko. Dušica Grabović otkrila da ju je nedavno uznemiravao bivši dečko. Nakon skandala i afere s prostitucijom o kojoj su dva meseca brujali svi mediji, Dušica Grabović je doživela… »

Vesti dana »