Повезане вести

Дончић: Ја сам крив, морам да будем бољи

Дончић: Ја сам крив, морам да будем бољи

Вести онлине 19.05.2022
Кошаркаш Даласа Лука Дончић није био задовољан својим наступом у поразу Маверикса од Голден Стејт Вориорса у првом мечу финалне серије западне конференције. Голден Стејт је славио на домаћем терену резултатом 112:87… »
Дончић: Ја сам крив, морам да будем бољи

Дончић: Ја сам крив, морам да будем бољи

Спорт клуб 19.05.2022
Кошаркаш Даласа Лука Дончић није био задовољан својим наступом у поразу Маверикса од Голден Стејт Вориорса у првом мечу финалне серије западне конференције. Голден Стејт је славио на домаћем терену резултатом 112:87… »
НБА: Голден Стејт повео у финалној серији против Даласа

НБА: Голден Стејт повео у финалној серији против Даласа

Данас 19.05.2022
Кошаркаши Голден Стејта повели су са 1:0 у финалној серији плејофа Западне конференције пошто су савладали екипу Даласа 112:87. У победничкој екипи најбољи су били Стеф Кари са 21 и Џордан Пул са 19 поена, док је у… »
Дончић обуздан, Вориорси лако до 1-0

Дончић обуздан, Вориорси лако до 1-0

Н1 Инфо 19.05.2022
Кошаркаши Голден Стејт Вориорса победили су Далас Мевериксе са 112:87 у првој утакмици финалне серије западне конференције НБА лиге. Држали су се Мевси у првом полувремену, али оног тренутка када су Кари и Томспон почели да… »
Дончић добио огреботину преко целе фаце! Овако су чували Словенца - дуго ће памтити 1. меч финала! (фото)

Дончић добио огреботину преко целе фаце! Овако су чували Словенца - дуго ће памтити 1. меч финала! (фото)

Мондо 19.05.2022
Словеначки кошаркаш већ у првој деоници добио успомену на меч финала Запада против Вориорса. Словеначки кошаркаш већ у првој деоници добио успомену на меч финала Запада против Вориорса. Почело је финале Западне… »
НБА: Кари и екипа прејаки за Дончића, ‘Ратници’ иду крупним корацима према великом финалу!

НБА: Кари и екипа прејаки за Дончића, ‘Ратници’ иду крупним корацима према великом финалу!

Хот спорт 19.05.2022
Фантастична партија домаћег састава! Кошаркаши Голден Стејт Вориорса су повели са 1:0 у серији финала западне конференције. Они су надиграли екипу Даласа резултатом 112:87, а предност су имали током читавог тока сусрета… »
Хит снимак - Бобан није играо, али сви причају о његовом потезу! Марјановић дрибла као бек и погађа као шутер! (видео)

Хит снимак - Бобан није играо, али сви причају о његовом потезу! Марјановић дрибла као бек и погађа као шутер! (видео)

Мондо 19.05.2022
Током загревања пред први меч финала на Западу, Бобан Марјановић показао шта све уме, а иначе му није део посла. Током загревања пред први меч финала на Западу, Бобан Марјановић показао шта све уме, а иначе му није део… »
Дончићев најгори меч у плеј-офу, открили су решење за њега: Голден Стејт "залепио фластер", а Кари одморио 2 четвртине

Дончићев најгори меч у плеј-офу, открили су решење за њега: Голден Стејт "залепио фластер", а Кари одморио 2 четвртине

Мондо 19.05.2022
Стеф Кари је био најбољи поејдинац првог сусрета финала Запада, иако му није ишло у прве две четвртине, а Дончић је поново предводио Далас. Стеф Кари је био најбољи поејдинац првог сусрета финала Запада, иако му није ишло у… »
Дончић зна како да се опусти: Лука у друштву Бобија Марјановића пије пиво, а пред финале Запада све то прати Кокошков…

Дончић зна како да се опусти: Лука у друштву Бобија Марјановића пије пиво, а пред финале Запада све то прати Кокошков…

Вечерње новости 18.05.2022
ЛУКА Дончић је одвео свој тим до финала Западне конференције, а када се не игра на паркету, ван терена ужива уз пиво и то пред одлучујућу серију за пласман у велико финале. Фото: ЕПА-ЕФЕ/ЈОХН Г. МАБАНГЛО Далас Маверикси су… »

Вести дана »