Povezane vesti

Konstrakta završila i u Njujork tajmsu! Amerikanci oduševljeni, a evo šta pišu o njenom performansu na evrosongu

Konstrakta završila i u Njujork tajmsu! Amerikanci oduševljeni, a evo šta pišu o njenom performansu na evrosongu

Kurir 19.05.2022
Ana Đurić Konstrakta, osim što je osvojila region i Evropu svojom evrovizijskom pesmom "In corpore sano", trenutno je jedna od glavnih zvezda i u Americi! Ono što mnogima nije pošlo za rukom, uspelo je Konstrakti. Naime, ona se nakon finala… »
Konstrakta je jedini predstavnik Srbije na Evroviziji koji je ovo uspeo FOTO

Konstrakta je jedini predstavnik Srbije na Evroviziji koji je ovo uspeo FOTO

Nova 19.05.2022
Nižu se čestitke na društvenim mrežama. Ana Đurić Konstrakta ove godine je predstavljala Srbiju na Evroviziji i sa pesmom „In corpore sano“ zauzela visoko peto mesto. Njena numera osvojila je ljude širom sveta, što se i videlo po rezultatima… »
Otkrivamo koliko je Konstrakta dosad zaradila od svog megahita

Otkrivamo koliko je Konstrakta dosad zaradila od svog megahita

Nova 19.05.2022
Ana Đurić dobro će unovčiti visoko peto mesto koje je osvojila na Evroviziji i popularnost koju je stekla predstavljajući Srbiju s pesmom "In corpore sano". Kako je i sama umetnica izjavila nakon povratka iz Torina, ona će tokom leta sa svojom… »
Konstrakta: Nisam ja zvezda! U ovom trenutku je pažnja na meni!

Konstrakta: Nisam ja zvezda! U ovom trenutku je pažnja na meni!

Svet plus 19.05.2022
Nisam ja zvezda! U ovom trenutku je pažnja na meni! Konstrakta je ko zna koji put izazvala oduševljenje svojom skromnošću, a njena izjava se masovno komentariše na društvenim mrežama. Konstrakta je oduševila Srbiju, region, Evropu...i zauzela… »
Konstrakta stigla i do hrvatskog Sabora: Zastupnica mora biti zdrava

Konstrakta stigla i do hrvatskog Sabora: Zastupnica mora biti zdrava

N1 Info 19.05.2022
Stihovi pesme "In Corpore Sano", predstavnice Srbije na Pesmi Evrovizije Ane Đurić Konstrakte, stigli su i do hrvatskog Sabora. Predsednik Sabora Gordan Jandroković je tokom saborske rasprave u sredu parafazirao Konstraktu. “Zastupnica mora biti… »
Volim da se vozim gradskim prevozom! Konstrakta očarala Evropu, a sad opet oduševila skromnošću: Nisam ja zvezda!

Volim da se vozim gradskim prevozom! Konstrakta očarala Evropu, a sad opet oduševila skromnošću: Nisam ja zvezda!

Kurir 19.05.2022
Ana Đurić Konstrakta oduševila je publiku na nedavno održanoj Evroviziji u Torinu zauzevši visoko 5. mesto. Boljeg plasmana koštali su je glasovi žirija, koji joj je dao čak 23 nule, dok ju je publika dovela u top 5 najboljih pesama na prestižnom… »
Konstrakta od evrovizijskog hita teža za 16.000 €! Estradni menadžeri otkrivaju koliko para umetnica može da zaradi od…

Konstrakta od evrovizijskog hita teža za 16.000 €! Estradni menadžeri otkrivaju koliko para umetnica može da zaradi od…

Kurir 19.05.2022
Ana Đurić Konstrakta dobro će unovčiti visoko peto mesto koje je osvojila na Evroviziji i popularnost koju je stekla predstavljajući Srbiju s pesmom "In corpore sano". Kako je i sama umetnica izjavila nakon povratka iz Torina, ona će tokom leta sa… »

Vesti dana »