Povezane vesti

Mnoge je iznenadio ovom izjavom: Medvedev surovo iskren – ‘Ne smatram sebe favoritom na Rolan Garosu!’

Mnoge je iznenadio ovom izjavom: Medvedev surovo iskren – ‘Ne smatram sebe favoritom na Rolan Garosu!’

Hot sport 19.05.2022
Pomalo iznenađujuća izjava ruskog tenisera. Pred nama je još jedan Rolan Garos, a trenutno drugi reket sveta Danil Medvedev sebe ne smatra favoritom na čuvenom turniru. Svestan je Rus da šljaka nije njegova podloga. Prethodne godine dogurao je do… »
Medvedev digao ruke od Rolan garosa: Za moje telo šljaka je najopasnija podloga

Medvedev digao ruke od Rolan garosa: Za moje telo šljaka je najopasnija podloga

Večernje novosti 19.05.2022
RUSKI teniser Danil Medvedev izjavio je da ne očekuje velike stvari na predstojećem Rolan Garosu. Tanjug/AP - Za moje telo šljaka je najopasnija podloga. Svake godine bih imao neki problem zbog kojeg ne bih mogao da budem na 100 odsto. Nisam favorit na… »
Medvedev: Mogu da budem opasan na RG, ali…

Medvedev: Mogu da budem opasan na RG, ali…

Vesti online 19.05.2022
Drugi teniser sveta Danil Medvedev kaže da nema velike šanse za proboj na Rolan Garosu. Posle operacije kile, Medvedev se vratio na teren u Ženevi, gde je u prvom kolu izgubio od Rišara Gaskea 6:2, 7:6 (7-5). – Ne igram na svom najvišem nivou na… »
Medvedev: Mogu da budem opasan na RG, ali…

Medvedev: Mogu da budem opasan na RG, ali…

Sport klub 19.05.2022
Drugi teniser sveta Danil Medvedev kaže da nema velike šanse za proboj na Rolan Garosu. Posle operacije kile, Medvedev se vratio na teren u Ženevi, gde je u prvom kolu izgubio od Rišara Gaskea 6:2, 7:6 (7-5). „Ne igram na svom najvišem nivou na… »

Vesti dana »